ІТ-компанія AltexSoft зібрала понад 800 тис. гривень для України на благодійному аукціоні до свого 15-річчя

ІТ-компанія AltexSoft зібрала понад 800 тис. гривень для України на благодійному аукціоні до свого 15-річчя

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

AltexSoft до свого 15-річчя оголосила благодійний аукціон, на якому були представлені лоти від співробітників компанії та бригад ЗСУ. Пустити з молотка вдалося всі запропоновані позиції: від прогулянки з домашнім улюбленцем колеги з Івано-Франківська до іменного пострілу з танку по окупантам, а також грандіозного лота – прапора із підписами захисників України з передової.

«Компанії виповнилося 15 років. Міркуючи, як не проігнорувати таку подію, а провести згідно ситуації в країні, ми прийняли рішення основною темою івенту обрати благодійний аукціон. Видався дуже цікавий досвід, на виході з якого маємо корисні результати», – зазначив Віталій Баркатов, Engineering Manager, який курирує збір коштів на ЗСУ в компанії.

Лише за один вечір вдалося зібрати 805 295 грн.

  • 324 664 грн – виручили за лоти;
  • 39 631 грн – за стяг, підписаний бійцями 17 танкової бригади;
  • 441 000 грн – внесок від компанії.

Ці фінанси були розподілені на підтримку ЗСУ, зокрема добровольчого підрозділу «Хартія» в якому служить стріт арт художник Гамлет Зіньківський. Гамлет надав для аукціону 2 свої роботи й кошти виручені за ці лоти були направлені його бригаді. Допомогу малозахищеним цивільним у фонд волонтерської групи «Вулик», яку AltexSoft підтримує на постійній основі та на потреби постраждалим від війни тваринам через службу UAnimals.

З 2014 року AltexSoft постійно допомагала цивільним та військовим, і з початку повномасштабної війни ця залученість тільки зросла. Останній збір у вигляді аукціону допоміг закрити запит 17-ї танкової бригади та додати до оснащення хлопців дрон DJI Matrice 300. Характеристики цієї моделі дозволяють не запускати її глибоко за лінію зіткнення – часто достатньо підняти на кілька кілометрів вгору й подивитися звідти через х200 зум. Аеро розвідка таким приладом задача на випередження, адже якщо бронежилет і каска дають вірогідність врятувати життя, то беспілотник, що вчасно виявить ворога і наведе на нього вогонь збільшують її до 99 відсотків.

Про компанію

AltexSoft – технологічна консалтингова компанія, яка вже 15 років створює унікальні IT-рішення для бізнесів. Тут працюють експерти у сфері Travel Tech, Data Science, UI/UX, Business Analysis та Software Engineering.

Компанія представлена у 25 країнах (Європа, Північна Америка, Азія, Австралія) та має 7 центрів розробки (США, Грузія, Україна, Португалія). В офісному та віддаленому форматі AltexSoft об’єднує понад 300 спеціалістів.

Клієнти AltexSoft локалізовані у країнах Західної Європи та Близького Сходу, Австралії і Японії. Серед них такі компанії, як SMEs, Cornerstone, Bravo Pawn Systems, Microsoft, Fareboom, QuintilesIMS.

Спеціалісти AltexSoft відіграють значну роль у поточних трансформаційних проєктах компаній, а також допомагають створювати нові софтверні продукти цілковито на основі власного досвіду.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. AltexSoft
  2. mission-winter-in-ukraine-AltexSoft
  3. БПЛА для ЗСУ. Новий благодійний проєкт AltexSoft «(Не) З неба»
  4. Олександр Медовой очолив IT-комітет Громадської ради при Мінцифри
  5. b2b it маркетинг

Коментарі