Олександр Медовой очолив IT-комітет Громадської ради при Мінцифри

Олександр Медовой очолив IT-комітет Громадської ради при Мінцифри

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Голова Наглядової ради Kharkiv IT Cluster та President & CEO AltexSoft просуватиме IT-індустрію на державному та міжнародному рівнях

Голова Наглядової ради Kharkiv IT Cluster та President & CEO AltexSoft Олександр Медовой очолив експертно-дорадчий комітет із інноваційних технологій Громадської ради при Міністерстві цифрової трансформації України.

Комітет продовжуватиме ефективну співпрацю з підрозділами Міністерства цифрової трансформації. Це забезпечує участь IT-спільноти у формуванні державної політики з питань розвитку екосистеми для технологічного бізнесу, роботи простору Дія сіті. Мета спільної діяльності — створення комфортних умов для сталого зростання IT-індустрії, діджиталізації країни та покращення інвестиційного клімату.

Голова Комітету зазначив, що виділив для себе 3 ключових напрямки роботи: розвиток IT-освіти, забезпечення комфортного середовища для роботи бізнесу та IT-фахівців з точки зору законодавчих обмежень та податкових умов під час війни (зокрема, у просторі Дія сіті) та промоція української IT-індустрії в глобальному просторі для потенційних клієнтів та інвесторів.

«Юридична підтримка та лобіювання інтересів ІТ-бізнесу продовжують бути одним із векторів активності Kharkiv IT Cluster, спираючись на досвід роботи з державою у запуску простору Дія.City. У 2022 році команда кластеру провела понад 60 зустрічей з регіональною та національною владою, маючи у фокусі розв’язання питань з бронюванням, виїздами за кордон, валютними регулюваннями та збереженням податкового резидентства. Kharkiv IT Cluster співпрацює з національними асоціаціями IT Ukraine та IT-комітетом ЕВА, бо синхронізація позицій ІТ-індустрії є одним з головних чинників досягнення практичних результатів у лобіюванні та захисті інтересів», — ділиться Олександр Медовой.

Олександр Медовой упевнений, що завдяки співпраці зв’язки держави з технологічною спільнотою тільки посилюватимуться, що дозволить підтримати, зокрема, вирішення таких надважливих для ІТ-індустрії питань, як бронювання та виїзди у закордонні відрядження.

«Сьогодні ми маємо бути ще більш згуртовані навколо допомоги державі, зокрема, продовжувати інвестування часу та коштів у посилення впливу та захисту ІТ-спільноти. Переконаний, що мій багаторічний досвід як Голови Наглядової ради Kharkiv IT Cluster, стане корисним на шляху подолання спільних викликів ІТ-галузі», — зазначив Олександр Медовой.

Довідка:

Громадська рада — консультативно-дорадчий орган, який допомагає громадянам та IT-спільноті брати участь в управлінні державними справами, контролювати діяльність органів виконавчої влади, сприяти врахуванню владою громадської думки.

Громадська рада при Мінцифри об’єднує понад 30 представників профільних IT-асоціацій, громадських організацій, благодійників.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ІТ-компанія AltexSoft зібрала понад 800 тис. гривень для України на благодійному аукціоні до свого 15-річчя
  2. БПЛА для ЗСУ. Новий благодійний проєкт AltexSoft «(Не) З неба»
  3. Волонтери AltexSoft - банер
  4. Друге засідання Громадської ради при Мінцифри делегування до Апеляційної Комісії та майбутнє інновацій в Україні

Коментарі