Розширюємо мережу партнерств: Kharkiv IT Cluster і Надвірнянський коледж підписали Меморандум про співпрацю!🔥

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У цифрові часи, коли технології стають необхідною частиною кожного аспекту нашого життя, важливо будувати міцні партнерства між освітніми установами й індустрією. Ініціатива між Kharkiv IT Cluster і Надвірнянським коледжем виявилася яскравим прикладом такої співпраці, яка підкреслила важливість об’єднання зусиль для розвитку сучасної освіти й підготовки молодого покоління до викликів сучасного ринку праці.

1 листопада 2023 року, Kharkiv IT Cluster і Надвірнянський коледж підписали Меморандум про співпрацю, зобов’язуючись до тісної взаємодії для створення інноваційного освітнього середовища й підготовки кваліфікованих кадрів для ІТ-індустрії.

Основні пункти Меморандуму:

👩‍🎓🧑‍🎓Обмін знаннями та досвідом

Kharkiv IT Cluster і Надвірнянський коледж обіцяють активно співпрацювати в розробці й реалізації освітніх програм, які відповідають сучасним вимогам IT-галузі. Обмін досвідом і знаннями між студентами, викладачами та професіоналами ІТ-індустрії стане ключовим елементом цієї співпраці.

📚Практична підготовка

Kharkiv IT Cluster надає можливості студентам Надвірнянського коледжу для участі в практичних проєктах, стажуванні в провідних компаніях ІТ-галузі, що дозволяє їм здобути реальний досвід роботи й розвивати необхідні навички.

🤝Організація спільних заходів

Спільні семінари, конференції, майстер-класи й інші заходи організовуються для створення сприятливого середовища для обміну ідеями й збагачення взаєморозуміння між навчальним закладом і підприємствами ІТ-сектору.

Важливість співпраці:

Співпраця між Kharkiv IT Cluster і Надвірнянським коледжем є важливим елементом успішної підготовки майбутніх фахівців. ІТ-галузь постійно змінюється, і дуже важливо, щоб освітні установи були на крок попереду й готували студентів до викликів цього швидко змінюваного світу.

Керівництво обох сторін впевнене, що ця співпраця стане прикладом для інших освітніх установ, які шукають способи покращити якість освіти й підготувати конкурентоспроможних фахівців.

Підписання Меморандуму — крок уперед у розвитку освіти й ІТ-галузі, який сприяє створенню ефективного моста між навчанням і реальним життям, де молодь може розвивати свій потенціал і пристосовуватися до вимог сучасного ринку праці.

Розвивайте середовище технологічного бізнесу в партнерстві з нами.

З питань співпраці звертайтеся до координатора освітніх програм і заходів Kharkiv IT Cluster за контактами: 📩 education3@it-kharkiv.com — Марія Рудинська.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Intellias та ЛНУ ім. І. Франка підписали Меморандум про співпрацю
  2. pidpysano-memorandum-pro-spivpratsyu-iz-derzhavnym-torgovelno-ekonomichnym-universytetom
  3. Підписано меморандум-2-min

Коментарі