pidpysano-memorandum-pro-spivpratsyu-iz-derzhavnym-torgovelno-ekonomichnym-universytetom

Підписано меморандум про співпрацю із Державним торговельно-економічним університетом!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster продовжує свою місію по розширенню співпраці з університетами України, щоб сприяти розвитку ІТ-галузі та мати змогу впливати на підготовку висококваліфікованих кадрів.

8 червня 2023 року в межах розвитку партнерств та співпраці Kharkiv IT Cluster та Державний торговельно-економічний університет (ДТЕУ) підписали договір про співпрацю.

Державний торговельно-економічний університет є визнаним лідером у підготовці фахівців у галузі економіки, торгівлі та управління в Україні. Університет надає якісну освіту й підготовку фахівців у сфері бізнесу й економіки, використовуючи передові підходи до навчання та провідні наукові дослідження. Важливо відмітити, що ДТЕУ показує високий рівень підготовки фахівців з інформаційних технологій. Кафедра комп’ютерних наук та інформаційних систем ДТЕУ вже давно є активним учасником освітніх проєктів Kharkiv IT Cluster.

Партнерство між Kharkiv IT Cluster і ДТЕУ відкриває нові перспективи для студентів, випускників та фахівців у сфері інформаційних технологій. Ми прагнемо спільно з ДТЕУ підвищити рівень обізнаності молодих фахівців у сучасних інформаційних технологіях та важливих аспектах ІТ-сфери.

Цілі

Однією з наших цілей є створення сприятливих умов для готовності майбутніх фахівців ІТ-сфери до професійної орієнтації на торгівельні та економічні спеціальності. Ми віримо, що поєднання знань з ІТ та галузі торгівлі є ключем до успіху в сучасному цифровому світі.

Разом з ДТЕУ ми будемо надавати студентам та викладачам можливості для обміну знаннями, участі в спільних проектах та подіях. Ми сподіваємося, що ця співпраця не тільки збагатить освітній процес, але й створить нові можливості для студентів здобувати практичний досвід та розвиватися як фахівці в ІТ.

Kharkiv IT Cluster висловлює вдячність Державному торговельно-економічному університету за довіру та можливість спільно працювати над розвитком освітнього середовища. Ми переконані, що ця співпраця буде сприяти підготовці та розвитку фахівців, які впродовж своєї кар’єри зможуть активно впливати на розвиток ІТ-галузіі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kharkiv-it-cluster-pidpysav-memorandum-pro-spivpratsyu-z-natsionalnym-universytetom-poltavska-politehnika-im-yuriya-kondratyuka
  2. меморандум про співпрацю з Полтавським університетом економіки і торгівлі
  3. Меморандум

Коментарі