kharkiv-it-cluster-pidpysav-memorandum-pro-spivpratsyu-z-natsionalnym-universytetom-poltavska-politehnika-im-yuriya-kondratyuka

Kharkiv IT Cluster підписав меморандум про співпрацю з Національним університетом «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

17 квітня Kharkiv IT Cluster завітав до Національного університету «Полтавська політехніка», де було підписано меморандум про партнерство та співпрацю.

Як це було?

До зустрічі долучилися представники адміністрації факультету та керівництво факультету ННІ ІТ і робототехніки. Олена Лоєнко — керівник освітнього напрямку в Kharkiv IT Cluster, провела відкриту лекцію для викладачів та студентів факультету ННІ ІТ і робототехніки, на якій розповіла про діяльність Kharkiv IT Cluster, розвиток, перспективи та важливість ІТ галузі сьогодні. Після лекції між Kharkiv IT Cluster та Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» було урочисто підписано меморандум про партнерство, який передбачає співпрацю в різноманітних аспектах. 

Діяльність «Полтавської політехніки»

З грудня 2022 року Національний університет «Полтавська політехніка» ім. Юрія Кондратюка бере активну участь в освітніх проєктах Kharkiv IT Cluster, а відтепер університет має офіційний статус освітнього партнера Харківського ІТ Кластера. 

Олена Філонич — перший проректор-проректор з науково-педагогічної роботи та економічного розвитку Національного університету «Полтавська політехніка» ім. Юрія Кондратюка, зазначила:

«У нашому університеті активно впроваджуються новітні інформаційних технологій. Актуалізація освітніх програм та їх відповідність вимогам ІТ-індустрії, збільшення практичної складової у навичках випускників закладу та отримання знань від практикуючих експертів ІТ-галузі — це важливі складові у якісній підготовці фахівців в умовах сучасного ринку праці. Співпраця з нашими новими партнерами неодмінно розширить професійні можливості не лише для здобувачів вищої освіти, а й для науково-педагогічних працівників». 

Kharkiv IT Cluster вдячий Національному університету «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка» за співпрацю та впевнений, що спільна діяльність вплине на якість ІТ-освіти та розвиток ІТ-індустрії.

Долучайтеся й ви до спільноти Kharkiv IT Cluster та робіть вагомі внески в розвиток ІТ-галузі. 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. меморандум про співпрацю з Полтавським університетом економіки і торгівлі
  2. Меморандум

Коментарі