Intellias та PMI Ukraine Chapter підписали меморандум про співпрацю

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Глобальна IT компанія Intellias та PMI Ukraine Chapter («Інститут управління проєктами Україна») уклали меморандум про співпрацю. Документом зокрема передбачені промотування сучасних стандартів з управління проєктами, розвиток проєктного менеджменту в Україні, освітні ініціативи, підвищення кваліфікації спеціалістів та спеціалісток Intellias, організація та проведення тематичних заходів.

Як зазначає президент PMI Ukraine Chapter Роман Резніков для Інституту меморандум з Intellias буде першим подібним партнерством в Україні.

“За кордоном партнерства локальних відділень PMI з бізнесом – це вже стандартна практика, проте в Україні це відбудеться вперше. Наше партнерство передбачає співпрацю між українською спільнотою проєктних менеджерів і спільнотою менеджерів Intellias. Ми фокусуємося на проведенні спільних заходів, роботі над стандартами, популяризації практик PMI в Україні. Крім того Intellias може бути привабливим роботодавцем для чинних членів Інституту», – говорить президент PMI Ukraine Chapter.

Співпраця між компанією та Інститутом розпочалась ще до підписання меморандуму. Зокрема експерти Intellias входять до робочої групи з адаптації стандарту проєктного менеджменту ISO 21500 до українського ринку.

За словами керівника PMO в Intellias Олексія Шебанова, меморандум з PMI Ukraine Chapter надає спеціалістам Intellias можливість долучитися до міжнародної спільноти проєктних менеджерів, обмінюватися досвідом, отримувати нові знання та покращувати практики проєктного менеджменту.

“Це партнерство засвідчує високий рівень зрілості наших проєктів та розуміння спеціалістами Intellias найкращих світових практик, які ми впроваджуємо для наших клієнтів. Спільні проєкти допоможуть нам удосконалити рівень проєктного менеджменту в Україні та поза її межами, впровадити сучасні стандарти та розвивати ефективні практики», – говорить він.

Важливим елементом домовленостей, що зазначені в меморандумі, також є популяризація експертизи у галузі проєктного менеджменту серед молодих спеціалістів та студентів закладів вищої освіти. Intellias та PMI Ukraine братимуть активну участь в освітньому процесі, надаючи доступ до найкращих світових практик.

Про PMI

Project Management Institute – найпотужніша неприбуткова міжнародна професійна організація з проєктного менеджменту, яка обслуговує понад 2,9 млн професіоналів та налічує понад 600 000 членів у 214 країнах та територіях світу. Штаб-квартира розташована у місті НьютаунСквер, штат Пенсильванія, США.

PMI Ukraine Chapter – офіційне представництво PMI в Україні. Організація налічує близько 500 учасників, які працюють у великих та середніх підприємствах в Україні та за кордоном. Організація має 5 відділень: у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та Одесі.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes та EY Ukraine. В 2022 році Intellias також посів 1 місце в Рейтингу 30 стійких приватних компаній Forbes. Також компанія двічі здобувала звання «Велопрацедавця року».

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Intellias вчетверте визнано найкращим роботодавцем серед найбільших ІТ-компаній України
  2. Intellias з Career Hub переміг у номінації HR Brand Ukraine
  3. Intellias
  4. Intellias
  5. Розробка Intellias на CES 2023
  6. Intellias придбав компанію Digitally Inspired

Коментарі