меморандум про співпрацю з Полтавським університетом економіки і торгівлі

Kharkiv IT Cluster підписав меморандум про співпрацю з Полтавським університетом економіки і торгівлі!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

1 грудня відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Kharkiv IT Cluster та Полтавським університетом економіки і торгівлі.

Kharkiv IT Cluster вже давно вийшов за межі однієї Харківської області. Ми розвиваємо IТ-сферу за допомогою високого кваліфікаційного рівня фахівців та широкого кола співробітництва з університетами України. Співпраця з ПУЕТ націлена на:

  • підвищення рівня обізнаності молодих фахівців ІТ-сфери у сучасних інформаційних технологіях та у структурі ІТ-сфери;
  • створенні найбільш сприятливих умов для забезпечення готовності майбутніх фахівців ІТ-сфери до професійної орієнтації школярів на ІТ-спеціальності;
  • формування цілісної взаємодії за вектором Школа-ВНЗ-ІТ-сфера.

Полтавський університет економіки і торгівлі – сучасний заклад вищої освіти, що реалізує у своїй освітній, науковій, міжнародній та партнерській діяльності світові стандарти якісної освіти!

Науково-педагогічний корпус університету представлений потужною командою докторів наук, професорів та кандидатів наук, доцентів, наукові здобутки яких високо цінуються як в Україні, так і міжнародною науковою спільнотою.

Kharkiv IT Cluster сподівається, що заключені угоди допоможуть створити належні умови для підготовки фахівців в IT-сфері та сприятимуть посиленню освітнього середовища регіону.

Kharkiv IT Cluster вдячний за довіру та співпрацю! Ми пишаємося тим, що допомагаємо закладам освіти отримувати актуальні знання та впевнені, що участь в освітніх проєктах буде сприяти розвитку фахівців та студентів 🚀

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ГО «Вест Юкрейн Діджитал»
  2. Kharkiv IT Cluster врятував новорічний настрій маленьких харків'ян!
  3. Харківський ІТ Кластер, Рівненський ІТ Кластер і Рівненська ОВА підписали меморандум про Партнерство
  4. Бронювання ключових IT-фахівців

Коментарі