Kharkiv IT Cluster та Credit Agricole підписали меморандум про партнерство

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster відкриває нові перспективи для IT-бізнесу, створює платформи для реалізації амбітних проєктів, налагоджує партнерства та захищає інтереси IT-спільноти поза непростими часами та зростаючими викликами. Ми знаємо, що наша сила — у спільноті.

Саме тому Kharkiv IT Cluster підписав меморандум про партнерство із Credit Agricole Bank – найстаршим іноземним банком в Україні, який надає весь спектр банківських послуг та входить до міжнародної групи Credit Agricole (Франція), яка в ТОП-10 найбільших банків світу.

Банк залишається максимально надійним та ефективно протидіє дестабілізуючим чинникам. Credit Agricole є лідером із соціальної відповідальності та входить у ТОП-3 найстійкіших банків України за версією порталу «Мінфін». За даними НБУ банк входить у перелік системно важливих установ та в ТОП-10 банків за розміром чистих активів.

Credit-Agricole-rotated-414x311 Kharkiv IT Cluster та Credit Agricole підписали меморандум про партнерство

Credit Agricole в Україні пропонує всі корисні продукти та рішення для ІТ-клієнтів: дистанційне та швидке відкриття рахунків та оформлення картки для особистих потреб, безкоштовні сервіси в рамках поточного обслуговування IT-професіоналів, вигідні тарифи за продаж валюти з рахунку ФОП, новий інтернет-банкінг CA+ Pro та карткові пакети, що розроблені саме для потреб IT-клієнтів.

Партнерство із Credit Agricole Bank розширює можливості Kharkiv IT Cluster! Спільні проєкти та комфортні умови для розвитку технологічного бізнесу — ось наша мета!

Приєднуйтесь до Харківського ІТ Кластера, щоб бути дотичними до великих змін! Розвиваємо екосистему для технологічного бізнесу. Rooted in Kharkiv, expanding globally!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. dopomoha-khova
  2. spilnota-kharkiv-it-cluster-pryvitala-khnure
  3. spilnota-kharkiv-it-cluster-pidtrymala-initsiatyvu-z-populyaryzatsiyi-gumannosti-do-tvaryn

Коментарі