spilnota-kharkiv-it-cluster-pidtrymala-initsiatyvu-z-populyaryzatsiyi-gumannosti-do-tvaryn

Спільнота Kharkiv IT Cluster підтримала ініціативу з популяризації гуманності до тварин

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster завжди долучається до ініціатив, які виконують важливу місію в суспільстві. Таким чином, спільнота Kharkiv IT Cluster підтримала марафон від наших партнерів GoITeens. Він присвячений допомозі безпритульним тваринам та поширенню серед дітей знань про правильне поводження, гуманне ставлення до тварин, 

У проміжок 3 25 до 28 вересня учасники марафону, зокрема діти віком 7-17 років, прослухали лекції про гуманне ставлення до тварин, навчилися створювати візуальні матеріали, і навіть монтувати відеоролики, які закликають допомагати тваринам із притулку. 

Які компанії долучилися?

Компанії EPAM, SoftServe, Akvelon, DataArt і Luxoft підтримали ініціативу й надали подарунки, які будуть нагадувати учасникам марафону про здобути досвід. 

Дякуємо GoITeens за прекрасну ініціативу, а також компаніям EPAM, SoftServe, Akvelon, DataArt і Luxoft за долученість. 

Ця ініціатива стала справжнім прикладом того, як об’єднані зусилля можуть змінити життя тварин і допомогти виховати нове покоління, яке поважатиме й любитиме навколишній світ.

Разом ми здатні на великі речі, і цей марафон — лише перший крок у нашому спільному шляху до кращого світу для всіх живих істот

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. podarunky-dlya-peremozhtsiv-marafonu-brawl-stars-amp-minecraft-vid-goiteens

Коментарі