Зустріч учасників клубу Teachers2IT у Харкові

Зустріч учасників клубу Teachers2IT у Харкові

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Як пройшла офлайн зустріч у Харкові?

20 квітня вперше з початку повномасштабного вторгнення  Kharkiv IT Cluster провів офлайн зустріч із учасниками ком’юніті вчителів інформатики та математики — Teachers2IT.

Вчителі зустрілися в неформальній обстановці для обговорення нагальних питань щодо стану сучасної ІТ-освіти, а також потреб ком’юніті вчителів в сьогоднішніх реаліях. Гостинно приймали учасників заходу ІТ-компанія Cloud Works та школа програмування для школярів IT-Univer.

Чи змінилась робота компаній ІТ-сфери з початку повномасштабного вторгнення?

Олена Лоєнко, Team Lead освітнього напрямку Kharkiv IT Cluster поділилася інформацією про те, як змінилась робота компаній ІТ-сфери з початку повномасштабного вторгнення, які виклики стоять перед майбутніми абітурієнтами, а також, зупинилася на освітніх проєктах та ініціативах Kharkiv IT Cluster, які допоможуть школярам у виборі своєї професії в майбутньому вже зараз.

«ІТ-сфера продовжує працювати і таланти в ІТ користуються попитом. Зараз школярам, як ніколи, важливо розуміти, що майбутнє нашої країни в скоро буде залежати саме від них. Від спільноти  Kharkiv IT Cluster ми постійно проводимо профорієнтаційні ігри в школах, вебінари з підготовки до НМТ, зустрічі з ІТ-спеціалістами. Щоб теперішні школярі могли для себе обрати професію зі сфери та в майбутньому разом з нами будувати потужну технологічну державу. Ми вдячні всім вчителям, які в складних умовах продовжують навчати дітей та сприяють їх професійному самовизначенню» — Олена Лоєнко, Team Lead освітнього напрямку Kharkiv IT Cluster

Це перша «жива» зустріч в 2023 році, тому на зустрічі багато говорили про те як відбувається навчання інформатиці в різних школах та коледжах. Учасники поділилися власним досвідом роботи в цьому навчальному році та розповіли, що їм допомогло впоратися зі складними безпековими ситуаціями та успішно проводити уроки.

Харків сумує за офлайн навчанням, але питання безпеки є одним із найголовніших. На зустрічі вчителі обговорили різні способи, які можуть застосувати, щоб зменшити ризики для своїх учнів та себе, коли йде мова про впровадження офлайн або змішаного типу навчання. Також, важливим питанням для обговорення було надання психологічної допомоги дітям .

В результаті зустрічі вчителі склали план дій, який допоможе успішно провести наступний навчальний рік:

  • створити та гарантувати безпеку в школах для проведення офлайн або навчання в змішаному форматі;
  • удосконалювати власні знання та навички;
  • силами спільноти підтримувати одне одного  у складних ситуаціях.

Харківський IT Кластер так само буде підтримувати та допомагати спрямувати усі сили на популяризацію IT-освіти в Україні, а саме Харкові.

Відгуки про зустріч:

⭐⭐⭐

«Давно вже мав бажання зустрітися офлайн з колегами. Постійна робота за компʼютером та мала кількість живого спілкування, в будь-якому випадку, сказується на психо-емоційному стані викладача, а жива розмова завжди краща за дзвінок. Такі зустрічі це обмін думками, обговорення болючих питань, а також жива синергія між однодумцями у професії.

Тому такі зустрічі дуже потрібні, бо допомагають не тільки обговорювати та вирішувати питання освіти, а і поступово повертатися до нормального, довоєнного життя» —Артем Дігтяр, заступник директора з виховної роботи у Харківському державному політехнічному коледжі.

⭐⭐⭐

«Мені сподобалась зустріч вчителів, теплі розмови на турбуючі теми, саме те, що нам допомагає обмінюватись досвідом та самовдосконалюватись. Отримала підтримку від колег та дізналась багато новин зі світу освіти і особливо цікаво було почути, як різні заклади освіти втілюють в життя новітні проекти. Дякую за організацію та проведення, вже чекаю на наступну зустріч ☺️» —Анастасія Василенко, вчитель фізики та інформатики в фізики та інформатики в Комунальному закладі «Харківська санаторна школа №13» Харківської обласної ради.

Раді були зустрітися після великого проміжку, і віримо, що це наша не остання зустріч в цьому семестрі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. epam-teachers-internship-stazhuvannya-dlya-vykladachiv-zvo-ta-shkil
  2. «Python»_Teachers2IT_Kharkiv IT Cluster

Коментарі