«Python»_Teachers2IT_Kharkiv IT Cluster

Teachers2IT: Вчителі на шляху опанування мови «Python»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🌍 Вчителі з усієї України постійно вдосконалюють свої навички та знання, щоб забезпечити максимально ефективне навчання своїх учнів.

А задача Kharkiv IT Cluster —допомагати їм у цьому.

У межах проєкту Teachers2IT від Kharkiv IT Cluster уже пройшло три заняття курсу «Програмування Python», що спрямований на підвищення кваліфікації вчителів інформатики та математики.

Python —це одна з найпопулярніших мов програмування в світі, яка використовується у багатьох галузях. Знання Python може бути корисним не лише для професійних програмістів, але й для будь-якої людини, яка має бажання створювати власні програми та автоматизувати свої завдання.

Вчителі за короткий проміжок часу під керівництвом Данила Маринича — Рroject manager у IT-компанії Olearis, CTO та викладач ІТ-школи A-level, здобули базові знання мови програмування, такі як змінні, типи даних, умовні оператори, цикли й функції та вже приступили до навчання з роботи по GitHub.

💬 «Вчителі навчають дітей у школах тому, що знають самі, та й здебільшого так, як навчали їх. Але діти вже давно навчилися шукати інформацію в інтернеті, використовувати штучний інтелект у своїх роботах, діти вже здебільшого можуть більше, ніж деякі вчителі. Тому, вчителям треба опановувати всі новітні засоби, шукати варіанти нових взаємодій.

Інформатики це стосується особливо. Діти мають вчити програмування актуальною мовою, вміти користуватися основними програмами, до яких є запит як на майбутніх роботах, так і в повсякденному житті, а не вчитися друкувати та спілкуватися про паскаль», — зазначив Данило.

 

Учасники проєкту на практиці застосовують отримані знання, а саме:

  • Встановлення GitHub;
  • Створення локального репозиторію;
  • Створення ключів;
  • Додавання ключів на GitHub.

Snymok-ekrana-2023-04-01-v-22.12.51-640x344 Teachers2IT: Вчителі на шляху опанування мови «Python»

Хоча, це лише проміжний результат, учасники курсу вже можуть використовувати свої знання Python у роботі зі своїми учнями.

Організація та проведення курсу стали можливими завдяки компанії Olеarias та провідної ІТ-школи України A-level.

Kharkiv IT Cluster дякує вчителям інформатики та математики за довіру та безперервний процес самовдосконалення. Спільними зусиллями ми зможемо посилити рівень вивчення програмування в школах.

Довідка:
A-Level — ІТ-курси для студентів та підвищення і перекваліфікації спеціалістів. За шість років успішної діяльності школі вдалося працевлаштувати понад 1000 студентів за 14 напрямками

Olearis — компанія, що об’єднує справжніх професіоналів у галузі мобільної розробки (IOS, Android). Уже 9 років успішно створюють мобільні додатки для різних бізнесів у Європі та США — від обговорення ідеї та методів реалізації до пост-релізної підтримки.

Рекомендовані матеріали

  1. epam-teachers-internship-stazhuvannya-dlya-vykladachiv-zvo-ta-shkil
  2. 89-vchyteliv_Teachers2IT_Kharkiv-IT-Cluster
  3. Prohramuvannia Python_Teachers2IT_Kharkiv IT Cluster (1)

Коментарі