Екватор на курсі «Програмування Python». 5 занять Teachers2IT пройдено

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🧑‍🏫У межах проєкту Teachers2IT від Kharkiv IT Cluster пройшло 5 занять курсу «Програмування Python». Ми допомагаємо вчителям інформатики та математики самовдосконалюватись та впливаємо на підвищення якості освіти в Україні.

Протягом занять вчителі під керівництвом Данила МариничаРroject manager в IT-компанії Olearis, CTO ІТ-школи A-level, пройшли крізь основи програмування на мові Python та основи роботи з Git. Тож, ми з радістю ділимося з вами деякими з досягнень!

На перших заняттях учасники занурились у світ Python, вивчали базові поняття, такі як змінні й типи даних, і навчилися створювати та запускати перші програми. Також освоїли цикли For та While, потужні інструменти, які дозволяють багаторазово виконувати операції з даними та автоматизувати процеси.

На наступних заняттях усе глибше почали занурювалися в роботу з даними, вивчаючи списки, рядки та генератори списків. Вчителі дізналися про багато функцій та методів, які вибудовують роботу з даними в Python більш ефективно та зручно. Звичайно, вирішували практичні завдання, які дозволяють застосовувати отримані знання на практиці.

💬 «На мій погляд, необхідно оновлювати матеріали, які викладаються, та модернізувати засоби викладання цих матеріалів відповідно до сучасних можливостей. Ковід вже підштовхнув нашу освіту до нових мережевих можливостей, але завжди є, куди рухатися далі», — зазначив Данило.

Організація та проведення курсу стали можливими завдяки компанії Olеaris та провідної ІТ-школи України A-level.

Величезна подяка учасникам курсу від Kharkiv IT Cluster, які з великим старанням та терпінням проходять через складні, але захоплюючі теми.

Довідка:
A-Level — ІТ-курси для студентів та підвищення і перекваліфікації спеціалістів. За шість років успішної діяльності школі вдалося працевлаштувати понад 1000 студентів за 14 напрямками

Olearis — компанія, що об’єднує справжніх професіоналів у галузі мобільної розробки (IOS, Android). Уже 9 років успішно створюють мобільні додатки для різних бізнесів у Європі та США — від обговорення ідеї та методів реалізації до пост-релізної підтримки.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. epam-teachers-internship-stazhuvannya-dlya-vykladachiv-zvo-ta-shkil
  2. «Python»_Teachers2IT_Kharkiv IT Cluster
  3. Prohramuvannia Python_Teachers2IT_Kharkiv IT Cluster (1)

Коментарі