red alert юридична допомога

Юридична підтримка компаній Кластеру: Red Alert in action

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Юридичний партнер Kharkiv IT Cluster адвокатське об’єднання “Донець і Партнери”   продовжує підтримувати IT компанії у нештатних ситуаціях, що виникають у процесі взаємодії бізнесу із державними органами.

Так, у травні 2019 року стався обшук однієї з харківських IT компаній з іноземним капіталом, власними якої є нерезидентами України. Мета обшуку – вилучення комп’ютерної техніки, електронних носіїв інформації, мобільних телефонів, документів, банківських карт.

Наполеглива позиція адвокатів допомогла компанії зберегти техніку і звести неприємні наслідки обшуку до мінімуму. Компанія практично відразу змогла продовжити роботу. Разом з цим представники “Донець і Партнери” звертають увагу, що для плідної співпраці не останню роль відіграє довіра компанії і готовність до виконання поставлених адвокатом завдань, серед яких: розробка протоколів безпеки, навчання співробітників порядку дій в критичних ситуаціях, алгоритми на випадок проведення обшуку.

Нагадуємо, у березні 2019 року Kharkiv IT Cluster перезапустив Red Alert, «червону кнопку» — систему екстреної юридичної допомоги для компаній-учасників.

Kharkiv IT Cluster  об’єднує компанії задля захисту спільних інтересів.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. IT UKRAINE & Kharkiv IT Cluster:Partnership

Коментарі