Страхова компанія «ІНГО» — новий бізнес-партнер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
Що відомо про одну із найбільших страхових компаній країни
«Для людей і для компаній»

Це більше ніж гасло, це принцип роботи «Страхової компанії ІНГО». Робота команди не обмежується оцінкою ризиків, формуванням оптимальних умов страхування і відшкодовунням збитки своїх клієнтів. Вони зазначають, що в першу чергу підтримують та допомагають у складних ситуаціях тим, хто захистився за допомогою страхового договору. Як окремим людям, так і підприємцям.

«ІНГО» — одна з найбільших страхових компаній країни. Компанія на ринку страхування з 1994 року. Надає послуги зі страхування як корпоративному сектору, так і фізичним особам. Компанія має 29 ліцензій на різні види обов’язкового і добровільного страхування. Спеціалісти «ІНГО» мають великий досвід з врегулювання як простих, так і складних страхових випадків.

INGO-scaled-414x233 Страхова компанія «ІНГО» — новий бізнес-партнер Kharkiv IT Cluster

Корпоративним клієнтам «ІНГО» пропонує страхування вантажів, комерційної нерухомості, транспорту, медичне страхування працівників та інше. Для приватних клієнтів у нас є програми зі страхування майна, автострахування, туристичне та медичне страхування.

НАША КОМАНДА

ІНГО – це страхові компанії «ІНГО», «ІНГО ЖИТТЯ» та «Медичний центр ІНГО». Команда компанії – це понад 750 співробітників, які працюють по всій Україні у понад 50 офісах, 22 філіях та 2 клініках.

У 2021 році відомий кадровий портал grc.ua визнав «ІНГО» однією з 20 кращих компаній-роботодавців України. Кожен працівник може спробувати свої сили в інших підрозділах чи навіть у напрямках компанії. Тут також практикуються ротації, бо переконані, що працівник, який працює з натхненням і в задоволення – безцінний.

INGO-work-scaled-414x298 Страхова компанія «ІНГО» — новий бізнес-партнер Kharkiv IT Cluster
Для компанії важливий професійний розвиток співробітників, тому ІНГО дбає про підвищення компетенцій і впроваджує систему внутрішнього навчання, а також залучає зовнішніх тренерів.

Особливо уважно спеціалісти цієї страхової компанії ставиться і до здоров’я своїх співробітників та клієнтів, бо розуміють — здоров’я є чи не найважливіший ресурс людини.

ДБАЄМО ПРО НАЙЦІННІШЕ

Компанія завжди ставить перед собою високі вимоги у сфері медичного страхування, тому намагається постійно покращувати сервіс, співпрацювати з найкращими клініками України, а також вести систему обліку та контролю всіх комунікацій.

Упродовж багатьох років «ІНГО» займає лідерські позиції на ринку добровільного медичного страхування (ДМС). Для людей – це зручний і ефективний засіб планування витрат на медичне обслуговування, а для компаній – не лише прояв турботи про добробут своїх працівників, а й конкурентна перевага у боротьбі за кращих працівників. Тому медичне страхування є досить поширеним серед ІТ-компанії.

ДМС гарантує отримання якісної медичної допомоги – від організації консультації лікаря та проведення лабораторних досліджень до замовлення ліків. До речі, поліс медичного страхування передбачає повну або часткову компенсацію витрат на медикаменти за рахунок страхової компанії.

Програми медичного страхування від «ІНГО» є гнучкими і можуть враховувати особливості та побажання кожного клієнта. Кожен може стати архітектором власного здоров’я разом з цією комадою експертів.

Страхова компанія реагує на зміни та сучасні виклики, з якими стикається весь світ, зокрема і Україна. Тому «ІНГО» однією з перших на ринку почала включати до полісу медстрахування ризик захворювання СOVID-19. Ця опція передбачає надання медичної допомоги у разі захворювання на коронавірус як в амбулаторно-поліклінічних умовах, так і в умовах стаціонару.

Крім того, спеціалісти компанії розробили спеціальну програму «Короназахист+». Вона гарантує фінансову підтримку у разі захворювання. Для того, щоб отримати страхове відшкодування, достатньо надати підтвердження інфікування – позитивний ПЛР-тест.
Також діє допомога компаніям у підтримці своїх працівників, коли з ними стається непередбачуваний і неприємний збіг обставин. Зі страхуванням від нещасних випадків люди отримують підтримку у разі травмування чи критичних захворювань.

За даними профільного видання Форіншурер, СК «ІНГО» входить до ТОП-10 страховиків з автострахування та туристичного страхування. Компанія є в трійці лідерів на ринку страхування майна.

ІНГО – це понад 25 років:

  • практики з компенсацій збитків фізичних та юридичних осіб
  • компетенції в експертизі ризиків
  • персональної підготовки та розвитку фахівців компанії
  • досвіду співпраці з міжнародними партнерами
  • суспільно відповідального ведення бізнесу

Харківський ІТ Кластер радий вітати нового партнера і переконаний, що спільно з ІНГО ми досягнемо впевненості в майбутньому!

Коментарі