IT-компанія NIX та ХНЕУ імені С. Кузнеца уклали угоду про партнерство

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця та один із лідерів IT-галузі — компанія NIX — підписали договір про співпрацю. Мета партнерства — покращити підготовку майбутніх IT-фахівців. Експерти NIX братимуть всебічну участь в освітньому процесі: допомагатимуть викладачам ХНЕУ актуалізувати навчальні матеріали, а студентам — із практикою в NIX.

В рамках співпраці планується підготовка майбутніх спеціалістів технічного та нетехнічного профіля.


Ігор Брагінський, президент NIX:

«Наша компанія вже давно та тісно співпрацює з ХНУ імені В. Н. Каразіна, ХНУРЕ, НАУ імені М. Є. Жуковського “ХАІ”. Тепер до списку наших партнерів приєднався ХНЕУ. Студенти всіх навчальних закладів Харкова можуть проходити у нас практику, вивчати сучасні IT-напрямки та переймати досвід наших спеціалістів. Однак часто студенти та випускники зовсім не уявляють, як вирішувати сучасні бізнес-завдання. У такому разі ми йдемо вишам назустріч, і поки їхні студенти засвоюють необхідну базу в університеті, ми даємо можливість студентам доповнити знання актуальними, потрібними в IT практичними навичками».

Експерти NIX будуть на постійній основі співпрацювати з усіма кафедрами вишу, щоб навчальні програми повністю відповідали нинішнім запитам IT-галузі.

LEK_4097-scaled IT-компанія NIX та ХНЕУ імені С. Кузнеца уклали угоду про партнерство

Володимир Пономаренко, ректор ХНЕУ імені С. Кузнєця:

«Наш університет відкритий для співпраці з представниками IT-бізнесу. Ми прагнемо давати студентам сучасні знання, проте через специфіку галузі її підходи та виклики дуже стрімко змінюються. Викладачам потрібен час, щоб встигати за всіма ними. Спільні проекти з такими досвідченими IT-компаніями, як NIX, дозволять нам бути справді на одній хвилі зі світовою індустрією. Ми будемо й надалі активно розвивати співпрацю зі стейкхолдерами, актуалізувати форми навчання, наповнювати навчальну інфраструктуру реальними практиками та загальними креативними проектами. Це дозволить впевненіше йти до нашої головної мети — формування всебічно розвиненої, здатної до самореалізації, творчої особи та компетентного професіонала для інноваційної та наукової роботи у суспільно-економічній сфері».

У ХНЕУ та NIX підкреслюють, що за рахунок подібного партнерства знання, які отримують студенти, стануть практично застосовними в IT. Це дозволить спеціалістам-початківцям легше стартувати в побудові кар’єри та довго залишатися затребуваними на ринку спеціалістами.


Фотограф Софія Лєклєр

Коментарі