Які знання здобули студенти під час практики?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🔥1 вересня для студентів Харківського політехнічного фахового коледжу розпочалася важлива подія — практика на базі Kharkiv IT Cluster з компанією Olearis.

Наразі 8 студентів під менторством Данила Маринича, Рroject manager в IT-компанії Olearis завзято працюють та здобувають свій перший досвід у менторстві.

Один із студентів виступає мейнтейнером репозиторію проєкту та проводить код рев’ю!

Основний акцент був зроблений на мові програмування Python і вивченні бібліотеки Flask для створення веб-сайтів.

Також, використовуючи Flutter framework і мову програмування Dart, студенти створюють інтерактивні й естетично привабливі додатки. Процес роботи з нетворкінгом і взаємодією із серверами через GET і POST запити був особливо цікавим.

«Це було надзвичайно захопливо й корисно, оскільки я збільшив свою ефективність у цій мові програмування й навчився створювати високоякісні веб-сторінки» , – зазначив Олександр.

«Під час моєї практики з розробки гри, я працював над проєктом, який містив генерацію персонажів і зберігання їх даних у PostgreSQL. Для цього я використовував Python і Flask, а також бібліотеку React.

Крім того, у проєкті я реалізував генерацію мобів і налаштував зв’язок між локальним кодом і базою даних на PythonAnywhere для ефективного обміну даними між клієнтом і сервером. Цей проєкт був моїм першим досвідом роботи з Flask і React, і завдяки ньому я набув важливих навичок у використанні цих технологій. Також, робота в команді під час цього проєкту допомогла мені розв’язувати різні технічні завдання й проблеми, які виникали в процесі розробки», — зазначив Богдан.

Підсумовуючи проміжний результат практики, можемо сміливо сказати, що здобуті знання та досвід стануть неймовірно цінними для студентів у подальшій кар’єрі програміста.
«Ця практика надихнула мене на подальші досягнення у світі програмування, і я вдячний за можливість бути частиною такого захоплюючого проекту», —діляться студенти.

Довідка

Olearis — компанія, яка об’єднує справжніх професіоналів у галузі мобільної розробки (IOS, Android). Уже 9 років успішно створюють мобільні додатки для різних бізнесів у Європі й США — від обговорення ідеї та методів реалізації до пост-релізної підтримки.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі