Стартувала практика на базі Kharkiv IT Cluster для студентів Харківського політехнічного фахового коледжу.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🔥1 вересня для студентів Харківського політехнічного фахового коледжу розпочалася важлива складова навчання — практика в IT-компанії.

Це не просто навчання й набуття практичного досвіду — це справжня подорож, яка відкриває нові горизонти й стимулює до досягнень студентів, як майбутніх професіоналів в царині інформаційних технологій.

Kharkiv IT Cluster — важливий ресурс для розвитку IT-освіти в Харкові, який допомагає студентам здобути необхідні знання й навички, а також налагодити зв’язки з IT-спільнотою. Це важлива складова успіху студентів у майбутньому.

Підготовка до першого кроку

Перші кроки на цьому шляху були призначені для підготовки. Студенти отримали можливість познайомитись з ментором, планом практики й початком роботи. Вони були готові до будь-яких викликів, які чекали на них у світі високих технологій.

Свої двері для 8 студентів у світ практики відчинила провідна компанія Olearis та ментор — Данило Маринич, Рroject manager в IT-компанії Olearis.

Для деяких студентів це був перший реальний дотик із завданнями й відповідальністю в галузі IT. Вони зіштовхнулися з різними викликами й завданнями, але кожен з них виявив справжній геройський дух і вирішив їх з великим ентузіазмом.

Уже зовсім скоро дізнаємося перші враження студентів про те, як триває практика.

Довідка

Olearis — компанія, яка об’єднує справжніх професіоналів у галузі мобільної розробки (IOS, Android). Уже 9 років успішно створюють мобільні додатки для різних бізнесів у Європі й США — від обговорення ідеї та методів реалізації до пост-релізної підтримки.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі