Практика студентів в IT компаніях: реальний досвід у світі IT

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🧑‍🎓Студенти, які обрали галузь інформаційних технологій як кар’єру, часто зіштовхуються з питанням — як здобути практичний досвід, який допоможе їм реалізувати свій потенціал.

Для тих, хто вже знаходиться на шляху до професійного зростання, можливість здобути цінний досвід завдяки практиці у відомих IT компаніях стає справжнім кроком до успіху.

✉️Свої двері для студентів «Інноваційного кампусу НТУ «ХПІ» відчинили 7 провідних IT-компанійEPAM, It-Jim, Asper.pro, Telesens, Cloud Works, AUTODOC, APIBEST.

Основними напрямами практики стали: BackEnd, .Net, Front End , Data Science, Python, SQL , Java.

💫Одна зі студенток «Інноваційного кампусу НТУ «ХПІ», Ксенія, поділилася своїм досвідом практики в одній з відомих IT компаній. Для неї особливо важливим було, щоб практика не була суто теоретичною, а мала реальне застосування. Ксенія була приємно здивована, зазначаючи, що саме такої практики вона прагнула

«Заняття, які проходять у межах практики, надзвичайно цікаві й актуальні. Моя менторка, яка працює в компанії, надає чудовий супровід, пояснює всі нюанси і дає багато корисних коментарів до виконаних завдань. Така підтримка з боку професіонала надихає мене на подальше навчання та розвиток», — ділиться Ксенія.

Із помилок до вивчення теорії

Ще одним плюсом практики стає можливість допускати помилки та навчатись на них. Завдяки цьому, стає ще більш цікаво вивчати теорію, яка допомагає зрозуміти та вирішити труднощі.

«Робити помилки — це цінний досвід, бо саме так ти починаєш детальніше вчитися теорії, яку доводиться застосовувати на практиці,» — зазначає Ксенія.

Дійсний досвід в омріяній сфері

Можливість здобути практичний досвід в омріяній сфері — це те, що зацікавлює багатьох студентів. Практика надає цю можливість та допомагає студентам перетворити набуті знання у власний успіх.

Такий підхід до практики дозволяє молоді збагатитись досвідом та набути необхідних умінь, які допоможуть їм здійснити успішну кар’єру в IT галузі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Про те, як пройшла практика студентів в ІТ-компанії Grid Dynamics.
  2. Як триває практика студентів в ІТ-компанії Grid Dynamics

Коментарі