Як змусити офісну техніку захищати Україну

Як змусити офісну техніку захищати Україну?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Друзі, ми знаємо, що багато хто з вас активно допомагає ЗСУ, ТРО, волонтерським організаціям – ця допомога дуже важлива зараз для нашої країни.

Kharkiv IT Cluster також не залишається осторонь. Зараз при Kharkiv IT Cluster активно працює фонд IT4Life та його «військовий» напрям – saveTrempel. Наразі ми підтримуємо 31 підрозділ (сюди входять батальйони, військові частини, ДСНС).

Нам частіше стали надходити запити від наших підшефних на офісну техніку: монітори, системні блоки, SSD диски, HDD диски, принтери, сканери, ламінатори, МФУ, клавіатури, роутери, навушники, колонки та фотоапарати.

У захисників, яким ми допомагаємо, – ЗСУ, СБУ, ТРО – офісна техніка була, але під обстрілами її було пошкоджено. Проте вона є критично важливою для організації нормальної роботи підрозділів.

Пропонуємо нам об’єднати зусилля і зробити добру справу: якщо у вас особисто, чи в вашому офісі є техніка, яку ви хочете передати на потреби ЗСУ та СБУ – то зараз дуже влучний час! Заповніть форму і ми домовимося про передачу.

Форма для збору техніки для ЗСУ та СБУ

Як передати?

Якщо техніка знаходиться не в Харкові, можна відправити нам Новою Поштою.

Якщо в Харкові – можемо приїхати забрати

Якщо виникли питання, пишіть @elenaloenko

 

Kharkiv IT Cluster впевнений, разом ми – сила! Вперед до перемоги!

Рекомендовані матеріали

  1. допомога мешканцям Першотравневого
  2. Допомога від G5

Коментарі