Як відбувся захід «Як розвиватися в ІТ з компанією NIХ?»

Як відбувся захід «Як розвиватися в ІТ з компанією NIХ?»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

2 червня 2022 пройшов безкоштовний вебінар для батьків Parents2IT від Kharkiv IT Cluster разом з IT-компанією NIX!

🔥 На вебінарі розібрали, як підтримати дитину в її бажанні розвиватися у сфері ІТ, як визначитися з майбутньою спеціальністю, який ЗВО обрати для навчання. Про те, як заохочувати дитину до навчання, до яких труднощів на шляху слід готуватися та як перебороти свій страх перед ними. Цікаво? Дивись запис зустрічі:

Перейти на YouTube

Запрошений гість – Антон Шевчук, TeamLead and Solutions Architect at NIX, охоче поділився своєю історією становлення в ІТ. А почалась його історія з гри на першому комп’ютері в Counter-Strike. Спеціальну під цю гру Антон згодом написав свій перший сайт.

Шлях до посади TeamLead прокладався ще зі студентських часів – на другому курсі Антон взяв на себе адміністрування локальної мережі гуртожитку. Отримавши певні знання, а також корисні знакомства, він почав працювати над розгортанням мережі Lifecell. Значний досвід Антон отримав і в немалій компанії з пошуковою системою та інтернет-порталом. А як почалась історія нашого гостя з NIX, дізнайся за посиланням:

Перейти на YouTube

Антон Шевчук не просто TeamLead, а й автор книги «jQuery, учебник для начинающих». Антон з радістю ділиться досвідом з іншими. На нашій зустрічі спільно з учасниками спікер розібрав, які можуть виникати труднощі у початківців і розказав, як не допускати помилок. Він запевняє, що необхідно отримуючи не тільки теоретичні знання, а й практику, яка так важлива в ІТ-сфері:

«‎По-перше, вивчайте англійську мову. По-друге, якщо ви починаєте працювати в одній сфері, а вам це не подобається чи зовсім не вдається, не бійтеся спробувати себе в іншій. По-третє, будьте готові, що дуже багато часу треба витрачати на навчання. І тут даже важливо мати в оточенні людей, які будуть вас підтримувати. Не забувайте, в ІТ-сфері найголовніше – завжди розвиватися й постійний рух вперед за інноваціями».

У кінці зустрічі учасники ставили питання щодо того чи потрібно посилатися у своєму резюме на GitHub, як розпочати роботу із JavaScript, наскільки важливі знання, що дають ЗВО. Відповіді дивіться у записі:

Перейти на YouTube

Антон гордо запросив навчатися усіх в ХНУРЕ – університет, який він особисто закінчив. А також застеріг, що не слід нехтувати парами задля того, щоб раніше піти працювати.

Kharkiv IT Cluster вдячний компанії NIX та особисто Антону Шевчуку за пізнавальну лекцію. А майбутнім студентам бажаємо багато терпіння й наснаги на шляху до успіху! До зустрічі на наших наступних зустрічах!

Рекомендовані матеріали

  1. технічні професії в айті
  2. IOS-розробник Євгенія Бондар
  3. ІТ-конференція NIX MultiConf

Коментарі