Вступ-2023: чому варто обирати ХНУМГ імені О.М. Бекетова

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Уже зовсім скоро стартує вступна кампанія в університетах. Складно серед різноманіття ЗВО вибрати той, в якому ти хочеш навчатися і який буде відповідати твоїм потребам. Тому, Харківський ІТ Кластер продовжує знайомити абітурієнтів з ІТ-спеціальностями провідних університетів України.

6 червня Kharkiv IT Cluster спільно з ХНУМГ ім. О.М.Бекетова провів вебінар на тему: «Особливості підготовки фахівців ІТ-спеціальностей у ХНУМГ імені О.М. Бекетова».

«Популярність інженерних професій зараз зростає. І не тільки на ІТ-спеціалістів, а й на енергетиків, механіків, системотехніків, хіміків тощо. Набір студентів на інженерні спеціальності збільшується щороку приблизно на 5-10%. На сьогодні попит на айтівців, які мають інженерні знання з інших галузей, як і на інженерів, електромеханіків, теплотехніків, будівельників, що мають навички програмування, значно перевищує тих, які мають вузькі спеціальні знання.

ХНУМГ імені О.М. Бекетова дає можливість отримати такі навички, як програмістам, так і здобувачам інших інженерних спеціальностей», — зазначив Ігор Білецький, проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та стратегічного розвитку ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Під час вебінару учасникам розповіли про перспективи розвитку університету, специфіку підготовки кваліфікованих кадрів під час воєнного стану, навчально-науковий інститут енергетичної, інформаційної та транспортної інфраструктури ХНУМГ імені О.М. Бекетова. А також познайомили з підготовкою за спеціальностями 122 Комп’ютерні науки, 126 Інформаційні системи та технології, 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка.

Детальніше, як пройшла зустріч, дивіться на YouTube 👉 https://www.youtube.com/live/gIoSCTSG5cw?feature=share

Про правила прийому в ХНУМГ імені О.М. Бекетова читайте 👉
https://abit.kname.edu.ua/2-uncategorised/198-pravila-prijomu-na-navchannya-do-kharkivskogo-natsionalnogo-universitetu-miskogo-gospodarstva-imeni-o-m-beketova-u-2021-rotsi

Дякуємо нашим спікерам та всім хто долучився до вебінару за змістовну і дуже цікаву розмову. До зустрічі на заходах Харківського ІТ Кластера!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. chy-potribna-fizychna-prysutnist-dlya-vstupu-navchannya-abo-skladannya-ispytiv-u-harkivskyh-universytetah

Коментарі