chy-potribna-fizychna-prysutnist-dlya-vstupu-navchannya-abo-skladannya-ispytiv-u-harkivskyh-universytetah

Чи потрібна фізична присутність для вступу, навчання або складання іспитів у харківських університетах?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харків — це домівка багатьох престижних університетів, які приваблюють студентів з усієї країни навіть в умовах війни. У світлі останніх подій багато абітурієнтів можуть цікавитися, чи потрібна фізична присутність для вступу, навчання або складання іспитів у харківських університетах.

Kharkiv IT Cluster ретельно дослідив це питання й готов надати чітку відповідь з огляду на харківські заклади технічної вищої освіти 👇🏻👇🏻

Формат дистанційного навчання

На сьогодні у харківських університетах діє формат дистанційного навчання. З огляду на це денна та заочна форми навчання відбуваються онлайн, відповіно всі іспити складаються також дистанційно — у форматі онлайн-тестування, онлайн-опитування або ж виконання завдань на онлайн-платформах університетів.

Подача документів

Щодо вступу, то подача документів та укладання договору навчання різних форм також може відбуватися дистанційно. Усі важливі документи завантажуються у кабінет вступника.

❗️ Важливо: договір про навчання, який укладається між абітурієнтом та університетом, має бути переданий у заклад з підписом вступника. Наразі це можливо зробити наказовим листом поштою або ж кур’єрською доставкою. 

Особливості вступу й подачі документів на різні спеціальності в різноманітних ЗВО можуть різнитися. Саме тому важливо тримати зв’язок із приймальною комісією університету, до якого планується вступ. Представники приймальної комісії консультують та надають покрокові інструкції, щоб полегшити цей процес для абітурієнтів. 

Усупереч усьому освітній процес у закладах вищої освіти Харкова вже повністю адаптований до дистанційного формату. Студенти не лише навчаються та складають іспити в онлайні, а й навіть беруть участь у різноманітних позааудиторних виховних та розважальних заходах. 

Тож, якщо ви мрієте про вступ до харківського університету, нехай формат дистанційного навчання не стане перешкодою. 

Насправді, це може бути прекрасною можливістю для розвитку навичок самоорганізації, самодисципліни та використання новітніх технологій для здобуття якісної вищої освіти в місті-студентів Харкові з будь-якого куточку світу!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. global-game-jam-yak-molodi-harkivski-rozrobnyky-stvoryuvaly-vlasni-videoigry
  2. mozhlyvosti-majbutnih-it-fahivtsiv-harkivskyj-it-klaster-zavitav-na-onlajn-zahid-do-kafedry-kompyuternyh-system-merezh-ta-kiberbezpeky-hai
  3. Як ІТ-компанія DataArt допомагає харків’янам пережити блекаути

Коментарі