volontery_telesens

Волонтери Telesens — Герої у тилу, які наближають нашу Перемогу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

З перших днів війни компанія Telesens допомагає українській армії та цивільному населенню. Щомісяця співробітники збирають гроші на купівлю необхідних речей для армії, а їх колеги захищають нашу Батьківщину в лавах ЗСУ та ТрО.

За період війни Едуард Рубін, власник компанії Telesens, спільними зусиллями компанії, своїх друзів і партнерів привезли до Харкова близько:

👉 100 тонн гуманітарної допомоги з Європи;
👉 три морські контейнери з ОАЕ;
👉 6 позашляховиків;
👉 100 ноутбуків для потреб військових та школярів
👉 30 мобільних телефонів для армії.

На Новий рік та на День святого Миколая разом з партнерськими фондами подарували дітям 1,200 подарунків у рамках проєкту Допомога Янголам. Продовжуючи цю програму, командою було завезено 11 генераторів для українських лікарень.

Нещодавно було запущено новий проєкт Допомога Школярам, у рамках якого Telesens збирає та привозить школярам ноутбуки з різних країн.

Kharkiv IT Cluster пишається тим, що наша ІТ-спільнота багата на таких людей, тому ми продовжуємо розповідати їхні історії!

Сьогодні пропонуємо дізнатися більше про волонтерів, які є спеціалістами компанії Telesens.

Юлія Пащук та «ТурботаЄ»

Посада: Head of Technical Recruiting

yulia_pashchuk-640x427 Волонтери Telesens — Герої у тилу, які наближають нашу Перемогу

Юлія почала волонтерити задовго до повномасштабного вторгнення. В 2014 році вона привозила дітей з Донбасу у дитячій табір Ромашка (м. Харків), де разом зі своїми друзями-однодумцями влаштовувала малечі вистави, дарувала подарунки та всіляко їх підтримувала (наприклад, готували їх до школи й купували все необхідне: шкільну форму й канцелярію). У цьому ж таборі були облаштовані мобільні будиночки для переселенців (у більшості випадків, люди пенсійного віку та люди з інклюзією), яким волонтери допомагали покупкою всіх необхідних речей для дому й побуту.

З 24 лютого 2022 року Юлія з головою занурилась у благодійну діяльність — вона готувала їжу для воїнів ТрО, ЗСУ і жителів Харкова. Трохи згодом, разом зі своїми друзями, Юлія створила свій благодійний фонд — ТурботаЄ.

Фонд працює у трьох напрямках:

💪 військовослужбовці України;
💪 спеціалізовані медичні дитячі установи та індивідуальні запити від матусь-ВПО;
💪 населення деокупованих територій.

Команда волонтерів відправляє на передову одяг, військову амуніцію та медикаменти, маскувальні сітки та окопні свічки, які самі й виробляють. На деокуповані території та в лікарні постачаються ліки та продукти харчування.

Світлана Філатова

Посада: Personal Assistantsvitlana_filarova-270x480 Волонтери Telesens — Герої у тилу, які наближають нашу Перемогу

Світлана почала свою волонтерську діяльність на четвертий день повномасштабного вторгнення і приєдналась до фонду Харкову Мир. Спочатку команда готувала й роздавала їжу в метро, а також займалася адресною доставкою для людей похилого віку, дітей у лікарнях і в притулки для тварин. З часом фонд масштабувався і об’єднувався з іншими фондами та організаціями для реалізації спільних проєктів.

Крім цього Світлана бере участь в інших проєктах. Наприклад, разом з іншими волонтерами в проєкті Допомога Янголам Світлана розвозила новорічні подарунки дітям в Харківській області, а в рамках проєкту Допомога школярам доставляла школярам ноутбуки, щоб вони могли продовжувати своє навчання в школах.

Протягом 2022 року Світлана мала різноманітні задачі у фонді:

👉 пошук продуктів;
👉 упаковка гуманітарних пакетів;
👉 доставка їжі військовим та людям у бомбосховищах.

Зараз Світлана координує команду, що плете маскувальні сітки для військових.

Наталія Плига

Посада: Head of HR

natalia_pliga-384x480 Волонтери Telesens — Герої у тилу, які наближають нашу Перемогу

Наталія відповідає за внутрішню волонтерську діяльність компанії Telesens — за підтримку колег-військових, корпоративні збори та закупівлі тощо.

З початку повномасштабного вторгнення вона тримає звʼязок зі всіма співробітниками, які приєднались до ЗСУ. Як тільки вони або їх підрозділи потребують допомогу — Наталія оголошує корпоративний збір та керує всією логістикою.

Вона має досвід закупівлі частин для автівок або інструментів для риття окопів, дронів і навіть пікапів. За потребою Наталія співпрацює з фондами ТурботаЄ та Харкову Мир і залучає для допомоги колег та волонтерів.

Крім цього, Наталія підтримує емоційний стан кожного співробітника. Разом зі своєю колегою, вона спілкується з кожним і допомагає з усім необхідним для віддаленої роботи або переїзду.

Зараз Наталія регулярно пече хліб для військових і передає його через волонтерів нашим захисникам на передову.

Олексій Сальков

Посада: Strong Middle Full stack Developer

oleksiy_salkov-394x480 Волонтери Telesens — Герої у тилу, які наближають нашу Перемогу

Перші півтори місяці повномасштабного вторгнення Олексій зі своєю сімʼєю провів у с. Малинівка, Харківської області. Сусідні села вже були окуповані, тому Олексій був безпосереднім свідком регулярних обстрілів, одна з ракет впала на сусідній будинок.

На щастя, знайшлися волонтери, які погодилися вивезти сімʼю в Харків, а звідти вони самостійно поїхали в Рівне. Ця історія підштовхнула Олексія почати допомагати — він приєднався до волонтерів, які збирають медичні набори. Крім цього, він допомагає в пошуку та закупівлі за кордоном машин та іншого необхідного спорядження.

Олексій також допомагає своїм колегам, які пішли до армії. Разом із Наталією закуповують і збирають все, що потрібно нашим військовим — медикаменти, турнікети, жилети, тактичні аптечки тощо.

За цей рік Олексій зібрав не тільки багато необхідного для наших захисників, а й цікаві історії про закупівлю 70 лопат, замовлення саморобного розвантажувального жилету й Starlink з Італії.

Пам’ятайте: не існує маленьких донатів. Кожен з нас може бути корисним, спільними зусиллями ми наближаємо нашу спільну Перемогу!

 

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Волонтери EPAM створили онлайн-платформу, яка допомогла вчасно зібрати інформацію для посівної кампанії в Україні
  2. Волонтери AltexSoft - банер
  3. День народження Telesens 25 років на ринку України
  4. Унікальні можливості для мемберів Kharkiv IT Cluster

Коментарі