День народження Telesens 25 років на ринку України

День народження Telesens: 25 років на ринку України

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Сьогодні українська компанія Telesens святкує свої перші 25 років існування. Хочемо згадати, яким був цей шлях та чого вдалося досягти за цей серйозний термін.

11 листопада 1998 року у Харкові була заснована компанія Telesens. Початково заснована як девелопмент-центр для німецької материнської компанії, яка працювала над проектами Deutsche Telekom. Це була перша в Харкові і одна з небагатьох в Україні ІТ-компанія з іноземними інвестиціями.

Протягом 4-х років компанія реалізовувала проєкти, розробляла та впроваджувала продукти на зарубіжному ринку, а в 2002 році стала самостійною українською компанією з флагманським продуктом Interconnect.

Сьогодні в пропозиціях Telesens 12 продуктів і ще 3 нові на фінальному етапі розробки та зовсім скоро будуть презентовані.

За 25 років клієнтами Telesens стали всі лідери телекомунікаційного ринку України – Київстар, Vodafone, Lifecell і одні з найбільших телекомів Казахстану та Узбекистану. А партнерами – найбільші інтегратори Nokia, Ericson, NEC.

Будь-які реалізовані проєкти та найкращі інноваційні рішення не були б можливими без великої команди професіоналів Telesens, які працюють разом для досягнення спільних цілей.
Ми пишаємося відданістю кожного співробітника та вдячні за те, що вже протягом багатьох років кожен з них обирає саме нас.

І окремо сьогодні хочемо висловити подяку всім нашим клієнтам та партнерам за довіру, за плідну співпрацю і за те, що допомогли нам досягти цього великого ювілею.
Ваша підтримка завжди була для нас надзвичайно важливою.

25 років – це лише проміжний ювілей, який є відліком нових грандіозних планів. Далі тільки більше і краще!

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. volontery_telesens

Коментарі