28,8 млн грн через платформу UNITED24 задонатив UKRSIBBANK

28,8 млн грн через платформу UNITED24 задонатив UKRSIBBANK

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK, як частина міжнародної Групи BNP Paribas, підтримав ініціативу зі збору коштів на закупівлю карет швидкої допомоги типу С через фандрайзингову платформу UNITED24.

На ці кошти закуплять автівки швидкої допомоги. Це — спеціалізовані сучасні реанімобілі, обладнані дефібриляторами, кардіомоніторами, кисневими балонами та апаратами штучної вентиляції легень. Тобто всім необхідним для підтримки життя пацієнта під час транспортування до лікарні.

UKRSIBBANK, як соціально відповідальний бізнес, сприяє розвитку медицини країни, долучається до ініціатив, що направлені на розширення доступу до медичних послуг, незалежно від місця проживання пацієнта.

«Синергія відповідального бізнесу, уряду та фандрейзингових платформ — є тим рушієм змін у підтримці медичної сфери країни. Щодня наші медики рятують життя тисячам українців. Бригади екстреної медичної допомоги першими прибувають на місце подій та роблять усе, щоби допомагати пацієнтам. Ми приєдналися до ініціативи по збору коштів на відновлення та медичне забезпечення закладів охорони, щоби разом підтримувати медицину, відбудовувати Україну та створювати майбутнє для кожного українця», — зазначила Яніна ОЛЬХОВСЬКА, директорка з комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

З початку військової агресії росії міжнародна Група BNP Paribas підтримує Україну. Ще на початку березня Група створила Фонд «Порятунок та відновлення» (Rescue & Recovery), перерахувавши 10 млн євро гуманітарним організаціям, задіяним у допомозі українцям.


Довідка

UNITED24 — ініційована Президентом України фандрейзингова платформа та основне місце збору пожертв на підтримку України. За сім місяців роботи UNITED24 зібрано понад 250 мільйонів доларів від громадян зі 110 країн. Серед амбасадорів UNITED24 — видатні спортсмени Андрій Шевченко, Еліна Світоліна та Олександр Усик, креативний директор Balenciaga Демна, американські актори Лієв Шрайбер та Марк Гемілл, гурт Imagine Dragons, співачка та акторка Барбра Стрейзанд, астронавт Скотт Келлі та історик Тімоті Снайдер.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Наталя Галунко, HR-директорка UKRSIBBANK BNP Paribas Group, розповідає, як евакуювали співробітників на початку війни і як підтримують їх зараз.
  2. UKRSIBBANK
  3. Ukrsibbank
  4. Ukrsibbank чарівник 2022 завітав до 507 діток України
  5. Гендерна рівність в УкрСіб

Коментарі