UKRSIBBANK

UKRSIBBANK №1 серед банків у рейтингу Forbes «30 стійких приватних компаній України»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

💚 UKRSIBBANK BNP Paribas Group обійняв перше місце серед банків у рейтингу «30 стійких приватних компаній України» за версією авторитетного бізнес видання Forbes.

Банк отримав 7,8 балів з 10 можливих. Такий показник свідчить, що в умовах воєнного стану компанія зберегла показники ефективності та працівників, збільшила ключові фінансові показники в гривневому вимірі та зберегла їх у валютному еквіваленті.

«UKRSIBBANK, що належить одній з найбільших банківських груп світу, французькій BNP Paribas, є чи не єдиним гравцем ринку, який зміг зберегти прибутковість на довоєнному рівні», – зазначається у публікації Forbes.

«Сьогодні, незважаючи на надзвичайно складний час для України, банк демонструє стійкість завдяки фантастичній та відданій роботі нашої команди, довірі клієнтів та підтримці Групи BNP Paribas. Ми продовжуємо обслуговувати наших партнерів та клієнтів як у відділеннях, так і через канали віддаленого обслуговування: банкомати, інтернет платформи і додатки UKRSIB online та UKRSIB business. Водночас ми постійно посилюємо переваги цифрових і дистанційних послуг. UKRSIBBANK і наша відмінна команда демонструють міцність та надійність і готові зробити позитивний внесок у відновлення та сталий розвиток української економіки», – коментує Лоран Дюпуш, Голова Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. 28,8 млн грн через платформу UNITED24 задонатив UKRSIBBANK
  2. Наталя Галунко, HR-директорка UKRSIBBANK BNP Paribas Group, розповідає, як евакуювали співробітників на початку війни і як підтримують їх зараз.
  3. Ukrsibbank
  4. Ukrsibbank чарівник 2022 завітав до 507 діток України
  5. Гендерна рівність в УкрСіб
  6. звіт корпоративної та соціальної відповідальності

Коментарі