ukrsibbank_krashhyj_robotodavets

UKRSIBBANK — кращий роботодавець України і Європи

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримав сертифікацію кращого роботодавця від Top Employers Institute. Міжнародні експерти визнали банк одним із кращих роботодавців у 2024 році і в Україні, і в Європі.

«Пройти сертифікацію Top Employer 2024 — це означає отримати визнання наших методів управління персоналом та прагнення банку створити найкращі умови праці, відповідності політикам та світовим стандартам. Попри воєнний стан, ми продовжуємо впроваджувати нові HR практики та дбати про наших працівників, зокрема і захисників та захисниць. Ми незламні та прагнемо вдосконалення, саме завдяки цьому UKRSIBBANK є кращим місцем для роботи», — поділилась Наталя Галунко, начальниця департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Акціонер UKRSIBBANK Група BNP Paribas також отримала Top Employer Europe 2024. Міжнародні експерти присудили її Бельгії, Німеччині, Іспанії, Франції, Італії, Люксембургу, Польщі, Португалії, Туреччині та Україні.

Вже багато років Top Employers Institute сертифікує якість HR-практик компаній-кандидатів. Для цього фахівці рейтингу провели аудит стратегії управління талантами, планування кадрових ресурсів, бренду роботодавця та ціннісної пропозиції, програм адаптації нових працівників, навчання та розвиток, поваги до різноманіття та інклюзивності тощо.

Міжнародну сертифікацію TOP Employer започаткували 1991 році. Вона передбачає єдину методологію для оцінки роботодавців у всьому світі.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ukrsibbank_top_3_krashhyh_robotodavtsiv
  2. ukrsibbank_uvijshov_do_rejtyngu_25_providnyh_bankiv_ukrayiny_2023
  3. ATTACHMENT DETAILS ukrsibbank_dovgostrokove_bachennya_shhodo_majbutnogo_ukrayiny_web_baner

Коментарі