ukrsibbank_top_3_krashhyh_robotodavtsiv

UKRSIBBANK в ТОП-3 кращих роботодавців за версією Фокус

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK BNP Paribas Group увійшов до трійки лідерів рейтингу Кращих роботодавців у фінансовому секторі від медіа Фокус. Рейтинг визначався експертами з різних галузей, такими як HR-консультанти, директори з персоналу та фахівці з управління персоналом.

У процесі формування рейтингу враховувалися різні показники, що визначають репутацію роботодавця, такі як офіційне працевлаштування, середній рівень заробітної плати, можливості для кар’єрного зростання, наявність тренінгів і навчання, програм стажувань для студентів, співпраця з вишами, відгуки працівників.

Експерти відзначили UKRSIBBANK як лідера серед банків за численними параметрами. Зокрема, такими, як підтримка співробітників під час війни, можливість дистанційної роботи та допомога у релокації. Це свідчить про відданість банку не лише бізнесу, але й соціальну відповідальність. Банк запустив програму «People First», яка включає понад 30 ініціатив, таких як евакуація, проживання працівників у готелях, компенсація витрат на оренду житла, відновлення пошкоджених помешкань та розширене медичне страхування.

«Добробут наших працівників – це одна з цінностей, на яких ґрунтується діяльність UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Ми впроваджуємо проєкти фінансової грамотності, донорства, створення клубів за інтересами та спортивні заходи, щоб забезпечити повноцінну соціалізацію наших команд. Також важливо слухати працівників та коригувати стратегії підтримки на основі їхнього зворотного зв’язку.

UKRSIBBANK проводить регулярні опитування співробітників у форматі Pulse survey, щоб оперативно виявляти проблеми та адаптувати підходи. Ми продовжуємо залучати наших співробітників в трансформацію банку: наші таланти працюють у робочих групах, які розробляють та впроваджують ініціативи щодо добробуту працівників. Водночас наші керівники активно залучені в організаційний дизайн та дизайн робіт, що дозволяє визначати навички майбутнього та ефективно інвестувати у перепідготовку та навчання наших працівників, розвивати свою соціальну відповідальність, впроваджувати інноваційні підходи для покращення умов праці та життя нашої команди. Також

UKRSIBBANK підготував програму реінтеграції ветеранів під назвою We’re Proud. Вона спрямована на створення комфортних умов роботи для колишніх військовослужбовців: працівників банку та потенційних працівників-кандидатів, які приєднаються до нашої команди», — поділилась Наталя ГАЛУНКО, HR-директорка UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Зазначимо, що UKRSIBBANK активно впроваджує принципи позитивного менеджменту та розвитку команд. Банк регулярно організовує навчальні заходи, такі як Школа Лідерів та Школа Сервіс-дизайну, для формування не лише фахових, але й міжособистісних навичок у своїх співробітників.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group залишається фінансовим лідером, а також прикладом корпоративної відповідальності та підтримки своїх співробітників у найважливіші моменти їхнього життя.

Повний рейтинг: Зарплати і робота в Україні – найкращі роботодавці, де скільки платять – новини України (focus.ua)

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ukrsibbank_uvijshov_do_naglyadovoyi_rady_gb_oon_v_ukrayini_web
  2. ukrsibbank_uvijshov_do_rejtyngu_25_providnyh_bankiv_ukrayiny_2023
  3. UKRSIBBANK

Коментарі