ukrayinska_ivent_agentsiya_otrymala_zoloto_premiyi_bea_world

Українська івент-агенція отримала золото премії BEA World

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

За місце серед «обраних» Filosofia Event Group змагались з 333 проєктами з 26 країн світу.

Проєкт «Тиждень добрих справ», який отримав перемогу в категорії Team building, був створений у партнерстві з українською HR-платформою robota.ua. Протягом тижня співробітники долучалися до різного формату волонтерства – допомагали у притулку для тварин «Сіріус», прoвели цілий день з дітками, щo врятувались з oкупoваних теритoрій; здавали кров як донори, плели сітки для фронту, відбудовували будинки, а завдяки партнерству з Rescue Now нагенерували ідеї щодо соціальної проблеми працевлаштування одиноких мам на деокупованих територіях.

Проєкт був представлений одразу в двох категоріях:

  • «Low budget», куди входять події, що проводяться з бюджетом менше 50 000 євро, демонструють видатну креативність для досягнення цілей клієнта з мінімальними витратами на людину.
  • «Team building», який включає заохочувальні поїздки та заходи з формування команди для стимулювання мотивації, зміцнення лояльності до компанії та сприяння досягненню бізнес-цілей. Вони можуть бути націлені як на внутрішню, так і на зовнішню аудиторію.

Відео проєкту.

«Тімбілдинги в наших реаліях – на часі. Корисні тімбілдинги – тим паче. Ми раді можливості представляти Україну на глобальному рівні саме з цим проєктом. «Тиждень добрих справ» – про українців зараз, їхню здатність допомагати та об’єднуватись попри втому та постійний стрес», – Євген Шапошніков, співзасновник FILOSOFIA.

Щoрoку BEA World збирає найвпливовіших професіоналів event-індустрії з усього світу: на пoдії зустрічаються організатори церемоній відкриття грандіозних світових шоу, Олімпійських ігор, музичних премій, презентацій нових продуктів для Netflix, Google, Ferrari, Coca-Cola. Головна нагорода премії Best Event Award, Золотий слон, визнана однією з найпрестижніших нагород індустрії.

Рекомендовані матеріали

  1. it4life-zbir-na-parafin-dlya-okopnyh-svichoku
  2. dopomoga-226-okremomu-bataljonu-127-ob-tro-zsu

Коментарі