it4life-zbir-na-parafin-dlya-okopnyh-svichoku

IT4Life: Збір на парафін для окопних свічок на передову

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Холоди — час запашної кави, котів на батареї та теплих ковдр. На жаль, у захисників на передовій — тих, кому найхолодніше, таких опцій не передбачено. Навіть дим від буржуйки небезпечно викривальний для позицій.

Як боротися?

За війну українці вигадали рішення — окопні свічки. Нещільно намотаний «равликом» гофрокартон у невисокій бляшанці, залитий парафіном, горить 2-4 години та дає достатньо тепла, щоб обігріти людину, приготувати їжу q просушити одяг. Правильно зроблена свічка майже не коптить і не шкодить здоров’ю військових. 

На що збираємо й хто виготовлятиме?

Родина інтерна Kharkiv IT Cluster Поліни вже рік у Харкові займається виготовленням окопних свічок. Спершу робили власним коштом, потім долучили друзів та інстаграм-спільноту. Мета: зігріти й «усміхнути».

Родина передає «тепло» на Донеччину, Запоріжжя, Херсонщину, схід Харківщини й Сумщини: у «лапки» «Кракена», 127 та 113 бригад ТРО, «Холодного Яру», 54 ОМБр, 58 ОМПБр, 36 ОБмпВМС і 92 ОШБр ЗСУ, підрозділи НГУ. 

Із відгуків військових: «Ваші не коптять. Порадив хлопцям. Що такого чарівного ви в них кладете?». Секрет — очищений харчовий парафін і правильна «накрутка». Ну, і наліпки з бойовими котиками, звісно: «Воно там свистить, а ми розглядаємо наліпочки»

Статистика

За рік залито й надіслано понад 12 000 свічок, на які витрачено близько 2 тонн парафіну. З настанням холодів використовується приблизно 75-100 кг на тиждень (10К гривень). 20 гривень — приблизна вартість парафіну на свічку (2 години тепла). 

Kharkiv IT Cluster пропонує учасникам і партнерам долучитися до збору на парафін для окопних свічок — за тиждень родина відзвітує щодо зібраних коштів і розповість про замовлення, які покриє за рахунок наших «чашок ранкової кави».

До того ж, трохи згодом у Харкові буде проведено майстер-клас із виготовлення окопних свічок. За чашечкою чаю «накрутимо тепла» для захисників, яке передамо на поточні запити військових. Обіцяємо красиві фото з котиками.

Крутимо до Перемоги!

Задонатити:

LiqPay: https://www.liqpay.ua/uk/checkout/card/i87248647332

Реквізити: 

БО «БФ «АЙТІ ФОР ЛАЙФ»

Код ЄДРПОУ 43580628

Розрахунковий рахунок UA373515330000026004052140795

в Харківському ГРУ АТ КБ “Приватбанк” МФО 351533

Призначення платежу: «Благодійна допомога/На свічки»

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути в курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. it4life-dopomoga-vijskovij-chastyni-a4010-vid-kharkiv-it-cluster-ta-promodo-2
  2. it4life-razom-pidtrymuyemo-tyh-hto-zahyshhaye-nas

Коментарі