it4life-razom-pidtrymuyemo-tyh-hto-zahyshhaye-nas

IT4Life: разом підтримуємо тих, хто захищає нас

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У світлі спільних цілей і допомоги, Kharkiv IT Cluster і наші друзі з h8games та AnyforSoft об’єдналися, щоб придбати та передати допомогу військовим у межах проєкту IT4Life. Ми відчуваємо глибоку повагу до тих, хто стоїть на захисті нашої країни, і спрямовуємо наші зусилля, щоб підтримати їх.

Нещодавно для пересувного командного пункту військової частини А4976 було придбано та передано необхідні технічні засоби, які можуть полегшити їхню повсякденну діяльність.

Зокрема, завдяки h8games було придбано та передано:

-ноутбук HP 250 G9 (6F1Z7EA) Grey
-2 монітори Samsung S24C360
-5 пар берців-кросівок

А завдяки AnyforSoft ще одни необхідний монітор для ПК.

Ці речі мають значення не лише як матеріальна річ, але і як показник нашої вдячності й підтримки.

Дякуємо h8games та AnyforSoft за те, що зробили свій внесок, який допоможе забезпечити комфортні умови військовим під час роботи. Ця допомога відображає прагнення допомагати й віддячувати тим, хто робить важливу роботу для нашої країни.

Kharkiv IT Cluster пише історію вірності, вдячності й безмежної поваги до тих, хто ризикує життям заради нашої безпеки. Спрямовуючи нашу допомогу, ми підтверджуємо, що наша волонтерська діяльність — це маленька частина великого кроку до Перемоги. За кожним героєм — сотні сердець, які вдячно б’ються за їхню жертовність.

Ми пишаємося можливістю робити свій внесок у підтримку наших військових, і сподіваємося, що наші дії можуть подарувати їм трохи комфорту й підтримки в їхніх зусиллях.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. it4life-starlynky-dlya-voennyh
  2. it4life-kvadrokoptery-dlya-vartovyh-peremogy1

Коментарі