top-6-mov-programuvannya-2023-rezultaty-vebinaru-z-it-step-ta-avenga

Топ-6 мов програмування 2023: результати вебінару з IT STEP та Avenga

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Програмування це круто і, звичайно ж, цікаво. Вивчення основ програмування допомагає вирішувати складні завдання, аналізувати та приймати правильні рішення.

Зараз перед вибором є багато людей, які бажають пов’язати своє життя з цією галуззю. І кожен зіштовхується з різноманіттям мов програмування. Розібратися з питанням вибору мови програмування допомогли Комп’ютерна академія ІТ STEP та ІТ-компанія Avenga.

13 лютого відбувся захопливий вебінар, організований Комп’ютерною академією IT STEP, для молоді, яка цікавиться ІТ-галуззю. Вебінар під назвою «Топ-6 мов програмування 2023 року» мав приголомшливий успіх завдяки неймовірним спікерам з Avenga -компанії, що є учасницею Kharkiv IT Cluster. 

Під час вебінару було розглянуто кілька важливих питань, пов’язаних з програмуванням, таких як:

  • найпопулярніші мови програмування;
  • їхнє використання;
  • переваги та недоліки;
  • попит на ринку праці та заробітна плата розробників. 

Спікери вебінару

Avenga є яскравим прикладом інновацій та передового досвіду. Андрій Петрик та Андрій Маринець, спікери з цієї компанії, впевнено та авторитетно надали аудиторії чіткі відповіді, безцінні поради та інсайти.

Андрій Петрик, Engineering Director at Avenga  поділився своїми глибокими знаннями про мови програмування, такі як Java, Scala, Kotlin та Go, а також про їхні тенденції та перспективи.

Андрій чудово розуміє, що потрібно студентам, адже сам колись був на їхньому місці. Він  майбутнім ІТ-фахівцям усвідомлювати всю серйозність програмування та високу конкуренцію на ринку, особливо серед новачків, але попри все йти до поставленої мети. .

Андрій Маринець, Software Engineer at Avenga поділився своїм багатим досвідом, виділивши основні навички та знання, необхідні для досягнення успіху в ІТ-галузі за допомоги таких мов програмування як Python та Javascript. У своїй доповіді Андрій надав корисні рекомендації з вивчення Python, які ми навели нижче:

☑️ Для початку вивчіть базові конструкції мови та декілька популярних фреймворків.

☑️ Для подальшої роботи важливо знати бази даних, Docker, мережі й адміністрування серверів.

☑️ Запам’ятайте— правильно сформульоване питання в Google чи деінде – це 80-90% відповіді.

☑️ Для кращого розуміння мови знайдіть наставника, який буде досвідченішим за вас.

☑️ Не бійтеся робити помилки  формуйте власну мережу зв’язків.

Харківський ІТ Кластер вдячний Комп’ютерній академії IT STEP за організацію такого фантастичного заходу, який дозволив шанувальникам ІТ-технологій бути в курсі останніх тенденцій серед мов програмування. А також Kharkiv IT Cluster  висловлює щиру подяку  спікерам з компанії  Avenga за їхній внесок у розвиток ІТ-індустрії та непохитне прагнення ділитися своїми знаннями з широким загалом

 

Запис вебінару

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Авенга відкриває новий офіс у Порто
  2. Avenga запускає відеоподкаст!
  3. Які основні напрями експертності Avenga
  4. Преимущества обучения в ХТУ IT STEP

Коментарі