Авенга відкриває новий офіс у Порто

Avenga відкриває новий Delivery Center в Порту

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Міжнародна IT-платформа Avenga, що спеціалізується на інженерних рішеннях та консалтингу, відкриває новий офіс розробки в Порту. До кінця року, в другому за величиною місті Португалії працюватимуть щонайменше 50 фахівців, щоб допомогти технологічній групі з цифрової трансформації задовольнити постійно зростаючий попит, особливо з боку клієнтів з Європи та Північної Америки. Розширення компанії на ще одну країну свідчить, що довгострокова стратегія Avenga сколихнути традиційний ІТ-ринок і стати одним із провідних гравців, працює.

Згідно численних незалежних досліджень, що проводились протягом багатьох років, Португалія є однією з найкращих локацій для постачальників технологічних послуг завдяки таким факторам, як доступність, розвиненість ресурсів, політична стабільність та сприятливе бізнес-середовище. Крім того, щорічне проведення міжнародної IT-конференції Web Summit підвищило інтерес до країни, як до технологічного хабу, і сьогодні, деякі з найбільших і найвідоміших ІТ-компаній мають тут свої офіси. Зокрема, Порту відоме своїм динамічно розвиненим технологічним ринком з безліччю стартапів, лабораторій розробки програмного забезпечення та великою кількістю висококваліфікованих професіоналів.

avenga-vidkrivaye-novij-delivery-center-v-portu-scaled-414x233 Avenga відкриває новий Delivery Center в Порту

«Португалія достатньо рано стала на шлях диджиталізації та зробила її пріоритетним напрямком на урядовому рівні. Результати очевидні: це сучасне та ефективне надання адміністративних послуг, прогресивні освітні ІТ-програми та висококваліфікована робоча сила. Оскільки ми плануємо суттєво розвиватися в міській агломерації Порту, щоб ще швидше масштабувати наші пропозиції на світовому ринку, ми з нетерпінням чекаємо на тісну співпрацю з університетами міста. Скрізь, куди б ми не прямували, ми хочемо інвестувати в таланти та вивести і без того сильну інженерну культуру на новий рівень», — каже Ян Веберінг, генеральний директор компанії Avenga.

Avenga відома як досвідчений та надійний діловий партнер з глибокими знаннями в галузі, особливо у фармацевтичній індустрії, високотехнологічному виробництві, страхуванні та фінансах. 4000 спеціалістів Avenga працюють по всьому світу і підтримують глобальні корпорації, великі та середні компанії у цифровій трансформації, пропонуючи проекти повного цифрового ланцюгу – починаючи з цифрової стратегії до реалізації програмного забезпечення, досвіду користувача та ІТ-рішень, включаючи хостинг та операції. Цей постачальник ІТ-послуг має серед своїх клієнтів багато всесвітньо відомих організацій, серед яких, наприклад, ABB, Allianz, Boehringer Ingelheim, Credit Suisse, GSK та Santander.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Avenga запускає відеоподкаст!

Коментарі