Які основні напрями експертності Avenga

Avenga: діджитал і цінності на практиці

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Які основні напрями експертності Avenga, її соціальні проєкти та мемберство в Kharkiv IT Cluster

Рішення, які змінюють світ

Avenga — глобальна команда експертів, мета яких встановити широкі галузеві орієнтири завтрашнього дня. Компанія консультує, проєктує і надає надійні рішення зі швидкими результатами.

«IT — це про перемогу людського розуму над людськими можливостями, коли розумієш, що рішення твоєї компанії змінюють світ на краще»,Марта Романяк, регіональна директорка компанії.

Harkiv-ofis-1-scaled-414x311 Avenga: діджитал і цінності на практиці

на фото: представники харківського офісу Avenga

Avenga заснована в листопаді 2019 року: тоді об’єднались 4 IT-компанії, а тепер у цього об’єднання вже понад 3500 професіоналів у 27 локаціях у Європі, Азії та США.

Компанія спеціалізується на впровадженні IT-рішень для медичної, фармацевтичної, фінансової, страхової та автомобільної індустрії. Серед клієнтів — такі гіганти, як PZU, Allianz, ABB, Volvo, а серед партнерів — Salesforce та Microsoft.

Avenga підтримує своїх клієнтів у цифровій трансформації на всіх етапах: від стратегії до впровадження програмних та IT-рішень (включно з послугами хостингу та підтримки). До того ж сформована чітка експертиза в FinTech, Insurance, Pharma і Life Sciences, а також Advanced Manufacturing доменах.

«Avenga — це потужна екосистема, у якій компанії можуть знайти саме той досвід, який вони шукають для своїх проєктів з діджиталізації», Ян Веберінг, СЕО компанії.

Це все про людей

Людиноцентричність компанії втілюється не тільки в гаслі, — It’s all about people, — а й у реальних кейсах, що демонструють свою соціальну відповідальність. У першу чергу — на своїх співробітниках.

avenga-3-scaled-414x274 Avenga: діджитал і цінності на практиці

Avenga Care — проєкт, який націлений на турботу про емоційний та фізичний стан колег, щоб забезпечити максимальний комфорт у командах Avenga Ukraine. Проєкт забезпечує співробітників компанії підтримкою фізичного та емоційного здоров’я, підтримання роботи з дому. У межах проєкту також діють різні ініціативи:

  • Avenga Restart — один із перших проектів корпоративного відпочинку, організованих в IT-сфері в Україні, які відбуваються взимку та влітку.
  • Avenga non Tech Talks — безкоштовна серія вебінарів та воркшопів із професіоналами у своїх галузях, які проводять для співробітників цікаві лекції на теми продуктивності, екологічної свідомості, психології, здоров’я та інших нетехнічних галузей
  • Безкоштовні юридичні консультації
  • Підтримка молодих матусь
  • Спортивні активності

Цінності Avenga в дії

Надаючи людям можливості працювати, вчитися та розвиватися, компанія також старається щороку підтримувати різноманітні благодійні акції. Зовнішній прояв соціальної відповідальності активно проступає у дуже важливій цінності компанії — Sustainability. Це корпоративна відповідальність за довкілля, соціальні проєкти та прозоре управління. Зокрема, вже два роки Avenga фінансує висадку дерев, інвестуючи в ініціативу Plant-for-the-Planet.

avenga-4-414x413 Avenga: діджитал і цінності на практиці

Ще одна цінність компанії — Improvement (вдосконалення), завдяки якій вдосконалюються співробітники, отримуючи фінансування на успішно складені сертифікації та навчання.

Avenga разом із Kharkiv IT Cluster

avenga5-414x276 Avenga: діджитал і цінності на практиці

«Ми вже давно розглядали варіанти виходу на Харківський ринок. Нарешті це сталося. Ми з великим задоволенням будемо об’єднувати та вирощувати навколо себе молоді таланти ще й у Харкові. А для бажаючих вчитися чи перекваліфікуватися — у нас діє Avenga Academy», — розповідає Марта Романяк.

За словами Марти, Харків — дуже потужний і перспективний з точки зору розвитку ІТ, а однією із сильних сторін Харкова є ІТ-спільнота, яку об’єднує Харківський ІТ Кластер.

Харківський ІТ Кластер щасливий долучити компанію Avenga у свою сім’ю і розвивати комфортне та відповідальне ІТ-середовище разом!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Avenga запускає відеоподкаст!

Коментарі