Yaki buvaiut IT-profesi_Teens2IT_Kharkiv IT Cluster

Teens2IT: Які бувають професії в ІТ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🎉 28 лютого Kharkiv IT Cluster провів інтерв’ю з айтівцем в рамках проєкту Teens2IT для учасників освітньої платформи для дітей та дорослих Honey Academy, куди завітав Роман КулінічJunior QA Analyst в компанії Adenza.

Відповідно до того, що ІТ-напрям для багатьох учасників зустрічі був новим, інтерв’юерка Анастасія розповіла про повний цикл розробки будь-яких продуктів в ІТ.

image_2023-03-02_22-40-55-640x359 Teens2IT: Які бувають професії в ІТ

🦾 Цей цикл складається з 6 етапів й на кожному з них присутні такі спеціалісти: Product Owner, Business Analyst, Designer, Hardware developer, Software developer, QA, Sales Manager та Project Manager.

Роман як Junior QA Analyst поділився своїми знаннями та досвідом про тестувальників й тестування: «Головна задача тестувальника — збір та передача замовнику найактуальнішої інформації про стан продукту і його відповідність до першочергових очікувань замовника».

Чому Роман обрав саме професію QA?

Роман розповів, що немає освіти айтівця і робив свої перші кроки в напрямку енергетики. Проте з часом почав цікавитись мовами програмування і завдяки друзям айтівцям побачив вагомі переваги ІТ.

Що треба знати, щоб стати тестувальником?

По перше, що необхідно зробити для того, щоб стати тестувальником — захотіти. Вся необхідна інформація та інструменти знаходяться у відкритому доступі, тому її дуже легко знайти.

Роман зазначив, що для нього найкращим джерелом інформації є статті в інтернеті та на DOU, які містять огляди певних професійних тем.

Як часто баги стають фічами?

😁 Під час відповіді Роман пожартував, що не збирав аналітику з цього питання, але зазначив що інколи баги і справді стають фічами. Це приблизно 20% поміж усіх фіч.

Утворення таких багів-фіч пов’язано з тим, що тестувальник не завжди знає всі функціональні аспекту продукту, який він перевіряє.

Kharkiv IT Cluster вдячний Роману та компанії Adenza за допомогу в розвитку майбутніх ІТ-спеціалістів в Україні та за можливість доєднатися на зустріч в рамках проєкту Teens2IT!

Довідка:

Adenza допомагає найбільшим світовим фінансовим установам консолідувати та оптимізувати свої операції за допомогою рішень, які об’єднані з управлінням даними та формуванням звітності.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. teens2it-pro-tayemnytsi-krutogo-rezyume-ta-lajfhaky-v-it
  2. teens2it-pro-stanovlennya-v-it-resursy-uspihy-j-nevdachi
  3. teens2it-hto-takyj-software-test-automation-engineer

Коментарі