teens2it-pro-stanovlennya-v-it-resursy-uspihy-j-nevdachi

Teens2IT: про становлення в ІТ, ресурси, успіхи й невдачі

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster продовжує надавати цінні можливості для школярів, абітурієнтів та студентів, аби вони вчилися у досвідчених спеціалістів. 

Саме тому в рамках проєкту Teens2IT 9 лютого 2023 року пройшла зустріч із Даніелем Яворовичем, співзасновником та технічним директором Dysnix. Інтерв’ю дало можливість учасникам дізнатися про досвід Даніеля та його бачення ІТ-індустрії.

Кар’єрний шлях в ІТ Даніеля

На початку зустрічі учасники дізналися кілька цікавих фактів з життя та кар’єри спікера. Наприклад, Даніель отримав свою першу роботу системного адміністратора у віці 15 років, що свідчить про його ранній інтерес та пристрасть до ІТ-сфери. Однак він не здобув освіту в ЗВО, оскільки на той час уже активно працював.

Попри нездобуту університетську освіту, Даніель став співзасновником ІТ-компанії та набув значного досвіду роботи в галузі, яким він поділився під час зустрічі. Його кар’єрний шлях підкреслює важливість пристрасті, самомотивації, готовності вчитися та адаптуватися до нових технологій і тенденцій.

Як віднайти гармонію між життям і роботою?

Однією з головних тем для обговорення під час інтерв’ю стало питання пошуку внутрішнього спокою в роботі.  За словами Даніеля 

ІТ-індустрія пропонує свободу дій та можливість допомагати іншим, але вона також може бути вимогливою та стресовою, що призводить до вигорання, якщо не бути обережним. Саме тому спікер радить прислухатися до себе й визначити, чи приносить робота внутрішній спокій. Така самосвідомість і баланс допомагають уникнути вигорання та зберегти психічне й фізичне здоров’я, що є вирішальними для довгострокового успіху в ІТ-індустрії.

Невдача та втрата віри в себе як частина нашого досвіду

Ще однією темою, яку Даніель обговорив під час інтерв’ю, була цінність невдач. На відміну від багатьох людей, які розглядають невдачу як негативний досвід, Даніель бачить у ній благодатний ґрунт для змін та навчання. Він порівнює це з навчанням штучної електронної мережі, де чим більше ви її тренуєте, тим краще вона стає. Тому він закликав учасників сприймати невдачі як частину свого досвіду й використовувати їх як можливість вчитися і розвиватися.

Що стосується впевненості, Даніель пояснив, що ключовим інструментом, коли ви втрачаєте впевненість, —  є не блокування цього факту, а гра з ним. Він  порадив бути чесним зі своїми хвилюваннями та не замовчувати їх, адже нервувати в певних ситуаціях — це природно.

Командний успіх та стереотипи в ІТ

Щодо командної динаміки Даніель наголосив на важливості глибокої комунікації та широкого погляду на світ. Він вважає, що успіх команди залежить від здатності її членів спілкуватися і слухати одне одного, навіть якщо вони мають різні думки чи досвід. Він порадив учасникам шукати людей, які мають глибокий зв’язок з ними, щирий інтерес до роботи та широкий погляд на світ.

Насамкінець, щоб уникнути кліше та стереотипів про ІТ-спеціалістів, Даніель порадив не розкривати інформацію про свої інтереси на першій зустрічі. Так можна не стати жертвою упередженого ставлення до себе як до ІТ-спеціаліста, наприклад, що це «зануда, який постійно сидить за комп’ютером». Це ж зовсім не так, тому дозволь співбесіднику спочатку познайомитися з твоїм внутрішнім світом. 

Інтерв’ю з Даніелем Яворовичем на Teens2IT став для учасників глибоким та натхненним досвідом. Його кар’єрний шлях, інсайти та поради підкреслили важливість пристрасті, самомотивації, самосвідомості та командної роботи в ІТ-індустрії. 

А якщо в тебе не було змоги потрапити на зустріч, запрошуємо переглянути її запис!

Довідка:

Teens2IT — це освітній проєкт Харківського ІТ Кластеру, неприбуткової організації, що підтримує та розвиває ІТ-індустрію в Харкові. Проєкт має на меті розповісти школярам, абітурієнтам та студентам про світ ІТ та його можливості, зокрема про кар’єрні шляхи, перспективи працевлаштування та технології.

Dysnix — харківська ІТ-компанія, що спеціалізується на розробці інфраструктури, DevOps та блокчейн-проєктах. Команда має більш ніж 7-річний досвід у розробці та обслуговуванні високодоступних і масштабованих серверних інфраструктур/архітектур.

Запис зустрічі

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути в курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Рекомендовані матеріали

  1. teens2it-pro-tayemnytsi-krutogo-rezyume-ta-lajfhaky-v-it
  2. teens2it-novyj-sezon-krutyh-interv-yu-z-topovymy-ajtivtsyamy
  3. Teens2IT: хто збирає, обробляє та візуалізує дані?

Коментарі