Teachers2IT: як учителі опанували основи баз даних🏦

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

👀29 серпня завершився курс «Основи баз даних на прикладі PostgreSQL» , який пройшли 32 вчителя інформатики загальноосвітніх навчальних закладів у межах проєкту Teachers2IT від Kharkiv IT Cluster.

Цей інтенсивний курс не лише відкрив нові горизонти в сфері баз даних, а й надав учителям унікальну можливість поглибити знання й навички, необхідні для сучасної інформаційної парадигми. Сертифікати отримали 19 вчителів!

Курс пройшов за підтримки Департамента цифрової трансформації Харківської міської ради, провідної ІТ-школи A-Level та IT-компанії Olearis.

🔥Заняття провів досвідчений викладач, який має тисячі вдячних випускників і сотні виконаних проєктів — Данило Маринич, Рroject manager в IT-компанії Olearis, CTO й викладач ІТ-школи A-Level.

Як усе починалося?🥸

Учасники курсу занурилися до світу баз даних, вивчаючи відому систему управління базами даних PostgreSQL. Від початкових кроків до глибоких і складних аспектів, курс надав плідну початкову точку вивчення баз даних, яка дозволила вчителям зрозуміти, як зберігати, керувати й отримувати доступ до даних у сучасному світі.

Один із ключових аспектів курсу полягав у практичних завданнях. Учасники не лише вивчали теоретичний матеріал, але й мали можливість застосувати здрбуті знання на практиці. Це дозволило їм краще зрозуміти, як працюють бази даних у реальних ситуаціях та як вони можуть бути застосовані для рішення реальних завдань.

Протягом курсу були розглянуті теми, які дозволили учасникам більше розібратися з базами даних.

Основні теми курсу

📌 Тема 1. «Установлення PostgreSQL». Учасники дізналися, як установити базу даних і почати з нею працювати
📌 Тема 2. «Додавання, обирання й редагування даних у таблиці». Учасники вивчили, як працювати й виконувати елементарні функції з таблицями.

📌 Тема 3. «Теоретична підготовка». Були розглянуті й пройдені УСІ важливі теоретичні моменти для подальшої правильної роботи.
📌 Тема 4. «Практичне заняття». Учасники практикувались працювати з базами даних.

📌 Тема 5. «Модульний контроль». Для закріплення знань учителі зробили залікові завдання.

Snymok-ekrana-2023-08-17-v-17.25.52-640x379 Teachers2IT: як учителі опанували основи баз даних🏦

Kharkiv IT Cluster дякує ІТ-школі A-Level та IT-компанії Olearis за проведення курсу підвищення кваліфікації для вчителів у межах проєкту Teachers2IT. Бажаємо всім учасникам проєкту успіхів у професійній
самореалізації та чекаємо на нові зустрічі!

Після завершення курсу вчителі здобули набір нових навичок та інструментів, які можуть впроваджувати у своїй роботі. Цей курс не лише відчинив їм двері до світу баз даних, але й надав засоби для розвитку й інновацій у навчальному процесі. Учительський корпус готовий до нових викликів і можливостей, які принесе майбутнє.

Посилання на сертифікати: https://drive.google.com/drive/folders/1DBj-z10XOKHqktIJ5-LLLo36lMZYrJHf?usp=sharing

Довідка:
A-Level — ІТ-курси для студентів і підвищення й перекваліфікації спеціалістів. За шість років успішної діяльності школі вдалося працевлаштувати понад 1000 студентів за 14 напрямами

Olearis — компанія, яка об’єднує справжніх професіоналів у галузі мобільної розробки (IOS, Android). Уже 9 років успішно створюють мобільні додатки для різних бізнесів у Європі й США — від обговорення ідеї та методів реалізації до пост-релізної підтримки.

Teachers2IT — це професійне ком‘юніті вчителів інформатики й математики Kharkiv IT Cluster за підтримки Департаменту цифрової трансформації Харківської міської ради.

Рекомендовані матеріали

  1. teachers2it-startuvav-kurs-dlya-vchyteliv-z-osnov-baz-danyh-na-prykladi-postgresql
  2. Зустріч учасників клубу Teachers2IT у Харкові

Коментарі