Страхова компанія «Країна»

Страхова компанія «Країна»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер організував вебінар із представниками страхової компанії «Країна» для компаній-учасників. На вебінарі ми говорили про страхування своїх фахівців під час епідемії коронавіруса. Представники компанії «Країна» розповіли, які програми страхування у них є, і як їх правильно оформити.

На вебінарі компанію «Країна» представляли:

  • Олексій Онісіфоров, фахівець компанії;
  • Раїса Атаманенко, директор з розвитку особистих видів страхування і лікар;
  • Антоніна Кошарна, керівник асистансу.

Страхові контакт-центри компанії «Країна» — асистанси — працюють з 2008 року, обслуговуючи понад 130 тисяч застрахованих осіб. Зі страховою «Країна» співпрацюють такі компанії, як Лакталіс, Міротех, Запоріжсталь, Метінвест, Криворізькі ГЗК, підприємства харчової промисловості та інші великі компанії.

У зв’язку з карантином фахівці компанії перейшли на віддалений режим роботи. Щодня клієнтів обслуговують понад 50 координаторів.

Програми страхування для учасників Кластера

Страхова компанія «Країна» створила для учасників-компаній Кластера програму добровільного медичного страхування, а також виплатну програму «Країна проти коронавіруса».

Програма добровільного медичного страхування

Страхова компанія «Країна» створила унікальну для ринку програму добровільного медичного страхування.

Олексій Онісіфоров прокоментував її деталі: «В рамках програми ми готові запропонувати індивідуальні договори кожному фахівцю компанії, а також підприємствам в цілому, що дає велику перевагу у вигляді корпоративного ліміту на виключення з договору страхування. Так як багато людей працюють віддалено, ми беремося за повне медичне обслуговування співробітників. Страхова програма покриває амбулаторію і стаціонар. Вартість мінімальної програми для мемберів Кластера — 5 484 гривні, або 457 гривень на місяць. Кошти вносить або співробітник, або компанія».

Страхова компанія супроводжує клієнта, якщо у нього виникли симптоми захворювання, а також лікування захворювань респіраторного характеру. Якщо у фахівця з’явилися ознаки ГРВІ, він звертається у страхову компанію. Залежно від його скарг лікар-координатор приймає рішення, яка допомога потрібна клієнтові. Це можуть бути важкі випадки, коли необхідно викликати швидку допомогу і транспортувати людину в медустанову, або легкі, коли досить консультації по телефону або скайпу.

«На онлайн-консультації лікар розпитує пацієнта, збирає аналіз, дає рекомендації. Вся інформація подається у страхову компанію. Якщо у пацієнта важкий стан, і потрібна очна консультація, то ми здійснюємо огляд у клініці», — додала лікар-координатор Раїса Атаманенко.

Страхування «Країна проти коронавіруса»

Компанія «Країна» також розробила виплатну страхову програму «Країна проти коронавіруса».

«Ми готові запропонувати страхування з сумами 10, 25 і 50 тисяч гривень на одного співробітника. У разі, якщо у людини підтверджений коронавірус, ми відразу виплачуємо 50% суми. У разі смерті співробітника, ми виплачуємо 100% цієї суми. Така страховка зараз коштує від 120 гривень в рік. Для зручності ви можете скористатися нашим калькулятором.

Важливий аспект програми: період очікування — 15 днів після укладення договору. В даний період не приймаються претензії щодо страхового випадку. Це оперативний захист даних», — розповів про програму Олексій.

Антоніна Кошарна також додала, що якщо у людини діагностовано коронавірус, але стан легкий і вона залишається вдома на самоізоляції, то цей випадок у програму страхування не входить. Програма діє при стаціонарному лікуванні, коли у пацієнта середній або важкий стан.

Як оформити договір страхування

Олексій Онісіфоров розповів про кроки оформлення програм страхування: «Для того, щоб оформити програму добровільного медичного страхування, необхідно подати список із ПІБ, ідентифікаційним кодом, датою народження та пропискою працівників. Ми складаємо договір і передаємо його назад в організацію.

Нам потрібен час, щоб виготовити індивідуальні картки з номерами договорів для кожного працівника. За цими картами медичні установи приймають пацієнтів, але її наявність спочатку не обов’язкова, оскільки обслуговування за програмою починається з першого дня після оформлення договору

Для укладення договору за програмою «Країна проти коронавіруса» компанія подає такий же список і ми складаємо договір».

Рекомендації лікаря компанії

Гострим питанням, крім програм страхування, залишалася інформація про захворювання на COVID-19. Кожен день в інтернеті з’являється все більше даних про вірус, причому більша їх частина — це фейковий інформація.

Лікар компанії, Раїса Атаманенко, розповіла про те, що потрібно ставитися до інформації з розумом, адже навіть офіційні дані зараз применшують. Дуже важливо дотримуватися заходів безпеки, адже саме вони вбережуть вас від захворювання на коронавірус.

«У Харкові визначені 3 опорні лікарні, куди потрібно звертатися в разі, якщо у вас з’явилися симптоми захворювання:

  • міська клінічна лікарня №30 (вулиця Гуданова, 5/7);
  • обласна дитяча інфекційна лікарня (вул. Героїв Сталінграда, 160);
  • міська клінічна лікарня №22 (вул. Героїв Сталінграда, 160).

Якщо людина знає, що вона спілкувалась з людиною, яка приїхала з-за кордону, або підозрює, що вона контактувала з людиною, у якої коронавірус, найкраще приїхати у лікарню і пройти тест».

Kharkiv IT Cluster сподівається, що незабаром коронавірус залишиться позаду, і всі зможуть продовжити жити в звичайному режимі. А якщо ви учасник Кластера і вас зацікавили страхові програми, обов’язково звертайтеся у компанію «Країна» за більш детальною інформацією.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. лідер добровільного медичного страхування

Коментарі