Олексій Онісіфоров: «ПоБАЛАКАємо про страховий ринок в Україні»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

28 січня Олексій Онісіфоров, директор Харківського філіалу страхової компанії «Країна», став гостем програми «ПоБАЛАКАємо про страховий ринок в Україні» у Харківському пресклубі.

На традиційній програмі разом з Ігорем Балакою Олексій розповів про стан страхового ринку в Україні під час пандемії та кризи, до якої вона призвела.

«Якщо говорити в цілому, то будь-яка криза — це нові можливості. Наприклад, чому нас, як команду СК «Країна» навчила криза: ми навчились вставати на годину раніше і йти спати на дві години пізніше, працювати в ZOOM, і ефективно справлятись з задачами з дому», — поділився Олексій.

55-480x480 Олексій Онісіфоров: «ПоБАЛАКАємо про страховий ринок в Україні»

Проте Олексій все ж визнав, що для багатьох компаній нові умови під час пандемії стали серйозним викликом.

Під час розповсюдження епідемії страхова компанія «Країна» змогла швидко відреагувати на зміни ринку, і запропонувала нові актуальні види страхувань. Так, компанія надає клієнтам послуги добровільного медичного страхування (ДМС) і страхування при випадках COVID-19.

Аби дізнатись усі подробиці зустрічі, переглядайте запис за посиланням на YouTube-канал Харківського пресклубу.

А якщо ви мембер Харківського ІТ Кластера і все ще не знаєте про спеціальні умови страхування від СК «Країна» для вашої компанії та фахівців, — сміливо пишіть на електронну пошту info@it-kharkiv.com, і ми надішлемо вам усі деталі!

Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх фахівців заздалегідь!

Коментарі