Solid Software

40 Flutter&Dart проєктів і мільйон на ЗСУ: що ще треба знати про Solid Software

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Solid Software – це компанія з розробки програмного забезпечення, яка спеціалізується на створенні високоякісних мобільних і веб-додатків за допомогою Flutter & Dart.

Команда впроваджує програмні продукти нового покоління як для стартапів, так і для глобальних корпорацій, які базуються в США, Європі та Австралії. Наразі Solid Software розробили понад 40 Flutter&Dart проєктів і є одними з найбльших експертів у розробці Flutter-додатків в Україні.

Про те, як працює команда, як зустріла війну й адаптувалася до нових реалій, розповість Kharkiv IT Cluster.

Solid-Software-480x480 40 Flutter&Dart проєктів і мільйон на ЗСУ: що ще треба знати про Solid Software

Найбільша експертиза у світі

Команда згадує, що до повномасштабного вторгнення сподівалася на те, що загострення конфлікту й війни не буде. Проте в той же час у Solid Software почали підготовку згідно з BCP (Business Continuity Plan) компанії, а також сформували спеціальний фонд для підтримки команди та компанії загалом.

«Перед самим початком вторгнення, 23-го лютого, нам вдалося евакуювати з Маріуполя одного з наших мемберів з використанням програми релокації. Його літак приземлився у Львові всього за декілька годин до початку повномасштабної війни», – згадує Ілля Романенко, СЕО компанії. 

Відповідно до того, що Solid Software має одну з найбільших Flutter-експертиз в Україні та світі, команда продовжила працювати над поточними проєктами:

«Це все завдяки нашим чудовим клієнтам та команді, які в такий нелегкий час змогли перегрупуватися та зібратися з силами для подальшої роботи».

Solid-Software-komanda-scaled-414x311 40 Flutter&Dart проєктів і мільйон на ЗСУ: що ще треба знати про Solid Software

Для компанії важливо, щоб співробітники почували себе комфортно навіть у такі турбулентні часи. Саме тому Solid Software продовжує сплачувати заробітні плати в повному обсязі та допомагає команді із будь-яких питань з безпеки й комфорту. Це включає в себе допомогу з пошуком та орендою житла, оформлення документів, юридичні послуги та координацію від ейчарів.

Help Ukraine – новий проєкт від Solid Software

Під час війни команда докладає додаткові зусилля задля допомоги Україні, оскільки весь дохід компанії передається на потреби наших захисників та захисниць.

Окрім цього із початком повномасштабного вторгнення росії, Solid Software започаткували ініціативу Help Ukraine. За цей час команда вже перерахувала 1 049 173 гривень на потреби армії на спеціальний рахунок НБУ та придбала необхідні речі:

«За цей час ми передали тепловізори, комплекти засобів зв’язку, 48 компектів індивідуальних аптечок та гемостатиків, 25 пар шкарпеток нашим захисникам та захисницям. Також координували волонтерів у питаннях медикаментів».

Help-Ukraine-volonterstvo-Solid-Software-scaled-414x293 40 Flutter&Dart проєктів і мільйон на ЗСУ: що ще треба знати про Solid Software

Більше деталей про волонтерську діяльність Solid Software можно знайти в хайлайтах профілю в Instagram.

Харків – одна велика родина

Компанія Solid Software родом із Харкова і до початку повномасштабного вторгнення саме в цьому місті мала свій головний офіс. Зараз команда базується у багатьох куточках нашої країни та за її межами:

«Харків – це наш рідний дім, тому ми хочемо бути частиною спільноти, яка формує інноваційне середовище та розвиває технологічний бізнес у нашому місті».

Під час війни вся країна перетворилась на одну велику родину. Доєднання до Харківського ІТ Кластера – це можливість сформувати ще більш міцний зв’язок із ІТ-середовищем рідного міста, що є надзвичайно важливим завданням для всієї команди Solid Software.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Kharkiv IT Cluster передав AVR-окуляри
  2. Засоби для остеомії
  3. IT4Life_Kharkiv-IT-Cluster

Коментарі