Благодійний фонд SoftServe “Відкриті очі” передав 100-ту карету швидкої допомоги військовим

Благодійний фонд SoftServe “Відкриті очі” передав 100-ту карету швидкої допомоги військовим

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У вівторок 18 квітня, відбулась передача чергової партії карет швидкої допомоги – Благодійним фондом компанії SoftServe “Відкриті очі” спільно з ЛОВА. 13 швидких будуть передані військовим від БФ “Відкриті очі” в межах ініціативи голови ЛОВА Максима Козицького “1000 автомобілів свободи” та проекту фонду “Drive for life”.

«З перших днів повномасштабної війни SoftServe працює на економічному фронті, разом з тим, ми також сфокусувалися на волонтерських проектах, спрямованих на допомогу Україні. Одним з таких проектів є «Drive for life» нашого корпоративного Благодійного фонду “Відкриті очі”, який розпочався минулого року з Дня народження компанії. До свого 29-річчя ми вирішили закупити та передати на фронт 29 швидких, але сьогодні вже перетинаємо позначку в 100 автомобілів, серед яких швидкі та автомобілі для евакуації поранених. Загалом, станом на зараз сумарна кількість коштів, на які SoftServe реалізував волонтерські проекти за час війни – понад 400 млн гривень», – підкреслив співзасновник, голова Ради директорів SoftServe Ярослав Любінець.

Кожна зі «швидких» повністю оснащена необхідним реанімаційним медобладнанням та гуманітарною допомогою (ліки, медичні розхідники, їжа, засоби іммобілізації тощо).

«Ми зосередили волонтерську роботу саме на допомозі військовим медикам, які щодня рятують сотні або і тисячі життів захисників та захисниць України. Відповідно, всі авто передають із повною комплектацією необхідними елементами, які рятують життя дорогою до шпиталю. Це дефібрилятори, ноші, фіксаційні накладки для переломів, системники для підтримки життєдіяльності, ШВЛ-и тощо», – коментує амбасадорка БФ «Відкриті очі» Белла Рапопорт.

Разом зі «швидкими», які передали сьогодні, від початку повномасштабної війни компанія SoftServe доправила на потреби ЗСУ 111 машин, частина авто – для першого етапу, тобто евакуації з передової та для медичної допомоги.

«Незабаром 13 карет швидкої допомоги доставлять у військові частини, а потім – на фронт. Машини повністю укомплектували медичним обладнанням, щоб вони рятували наших воїнів, які щодня жертвують найціннішим заради майбутнього нашої держави – здоров’ям. Надзвичайно приємно, що захід відбувається в межах ініціативи начальника Львівської ОВА Максим Козицького «1000 автомобілів свободи». Спільними зусиллями з різними благодійниками ми передали вже понад 1200 машин, щоб робота захисників і захисниць на передовій була більш мобільною. Щиро дякую компанії SoftServe та БФ «Відкриті очі» за допомогу військовим, яку вони надають ще з 2014 року», – наголосив перший заступник очільника Львівщини Андрій Годик.

Близько 500 працівників компанії SoftServe стали волонтерами благодійного фонду за час війни, вони особисто доправлять швидкі у військові частини, а до цього також допомагали пригнати їх в Україну з Європи. Ці 13 авто поїдуть до захисників і захисниць найближчими днями.

Загалом, за період війни Благодійний фонд SoftServe “Відкриті очі” доставив в Україну 59 автомобілів швидкої допомоги та 52 автомобіль для евакуації поранених, а також понад 500 тонн гумдопомоги, 15,673 одиниці персонального захисту та 5,800 одиниць комп’ютерної техніки для військових та ГО – на загальну суму в 11,7 мільйонів доларів (420 мільйонів гривень).

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. NVIDIA визнала SoftServe партнером року
  2. SoftServe відкриває додаткові офіси в регіонах
  3. Благодійний фонд SoftServe “Відкриті очі”
  4. Команда інженерів SoftServe перемогла у челенджі хакатону НАТО

Коментарі