Благодійний фонд SoftServe “Відкриті очі”

Благодійний фонд SoftServe “Відкриті очі” передав медобладнання лікарням Дніпра та Ізюма

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

16 лютого корпоративний благодійний фонд ІТ-компанії SoftServe “Відкриті очі” передав нове медичне обладнання у три лікарні Дніпра та Ізюма, а саме у:

  • Комунальне некомерційне підприємство «Міська дитяча клінічна лікарня №6» Дніпровської міської ради;
  • Дніпровську обласну клінічну лікарню імені І. І. Мечникова;
  • Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ізюм» Ізюмської міської ради.

В Дніпрі медичне обладнання буде використовуватися у дитячих відділеннях. У Дніпровській обласній клінічній лікарні відтепер запрацює енцефалограф, який потрібен у лікуванні новонароджених з патологіями нервової системи, а також для діагностики та моніторингу здоров’я. В КНП “Міській дитячій клінічній лікарні №6” з’явиться електрокоагулятор для проведення таких операцій, як видалення новоутворень.

m.-Dnipro-peredacha-obladnannya-u-Dniprovsku-oblasnu-klinichnu-likarnyu-imeni-I.-I.-Mechnykova-2-414x258 Благодійний фонд SoftServe "Відкриті очі" передав медобладнання лікарням Дніпра та Ізюма

м. Дніпро, передача обладнання у Дніпровську обласну клінічну лікарню імені І. І. Мечникова

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ізюм» приїхали аналізатори в амбулаторне відділення, кисневі концентратори в реанімацію та електроніж в хірургічне відділення. Ізюмська лікарня відновлюється після окупації, головна будівля медзакладу повністю зруйнована, а медобладнання викрадене. Закупівля нового устаткування в лікарню в Ізюмі, одному з найбільш зруйнованих міст України, є важливим завданням, оскільки там лікуються люди, які пережили окупацію, жителі інших прифронтових населених пунктів та військові.

“Дуже боляче бачити новини про зруйновані міста та об’єкти інфраструктури. Розуміти скільки за цими будівлями людських життів та зруйнованих доль. Закупівля медикаментів та обладнання стає новим викликом як для нашої країни, так і для нашого фонду, зокрема. Ми чуємо історії лікарів з Ізюма, які не залишили місто під час окупації, які продовжують лікувати людей в надскладних умовах та в руїнах, які незламно виборюють життя кожної людини. Ми розуміємо та чуємо потреби міста Дніпро, лікарні якого переповнені після трагедії 14 січня та регулярних обстрілів. Так, ми щодня на зв’язку з військовими медиками на нулі. Сподіваємось, що обладнання допоможе врятувати не одне життя, допоможе лікарям та надасть додаткових можливостей для діагностики та лікування, — коментує Вікторія Міщук, директорка благодійного фонду “Відкриті очі” ІТ-компанії SoftServe.

Нове медичне обладнання для лікарень Дніпра та Ізюма закупили на 800 тисяч гривень. Цю суму на потреби лікарень зібрали під час благодійного аукціону “Stand with Ukraine”, організованого SoftServe у Лондоні у листопаді 2022 року.

m.-Izyum-peredacha-obladnannya-414x233 Благодійний фонд SoftServe "Відкриті очі" передав медобладнання лікарням Дніпра та Ізюма

м. Ізюм, передача обладнання

Від 2014 року БФ “Відкриті очі” реалізовує проекти в напрямку медичної сфери, здійснюючи закупівлі обладнання, створюючи навчально-реабілітаційні простори для дітей “Кімнати позитиву”, під час пандемії забезпечуючи ШВЛ та засобами індивідуального захисту лікарні України. З 24 лютого 2022 року фонд передав понад 30 тисяч ящиків медикаментів в гарячі точки, а також активно співпрацює з понад 100 медичними закладами України, госпіталями, медичними підрозділами ЗСУ та військовими госпіталями. В межах власного проєкту “Drive for Life” фонд закупив вже 42 автомобілі швидкої допомоги повністю оснащених медичним обладнанням та 52 автомобілі для евакуації поранених.

Про БФ “Відкриті очі”

Корпоративний Благодійний фонд «Відкриті очі» був заснований у 2014 компанією SoftServe. Від 24.02.22 фонд сфокусувався на допомозі Україні — 500 тонн гуманітарної допомоги було доставлено з 11 країн світу. На передову фонд доставив 42 повністю обладнану карету швидкої допомоги та 52 автомобілів для евакуації поранених. 30 тисяч комплектів медикаментів були доставлені медзакладам, а військовим було надано понад 20 тисяч одиниць персонального захисту та 5 800 одиниць техніки (комп`ютери, модеми, Starlink) для роботи як громадських та урядових організацій, так і військових. Фонд також започатковує освітні програми для дітей внутрішньо переміщених осіб. Загалом Softserve виділив 11,7 мільйона доларів на допомогу країні з 24.02.22.

Про компанію

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 13 000 співробітників працюють у 40 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США).

Компанія працює над понад 900 активними проектами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. NVIDIA визнала SoftServe партнером року
  2. SoftServe відкриває додаткові офіси в регіонах
  3. SoftServe отримав міжнародну нагороду
  4. Благодійний фонд SoftServe “Відкриті очі” передав 100-ту карету швидкої допомоги військовим
  5. Команда інженерів SoftServe перемогла у челенджі хакатону НАТО
  6. SoftServe_Пів року війни

Коментарі