Quantum

Quantum об’єднав зусилля з Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) в розробці застосунку MineFree

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Українці ніколи не забудуть цю війну. Хтось втратив близьку людину внаслідок ракетного удару, хтось на полі бою. Інші залишились без домівки через вторгнення ворога на чужу землю. Злочини загарбників ніколи не будуть прощеними чи забутими. І навіть після нашої перемоги, війна ще надовго залишиться з нами. Не тільки в пам’яті, а й через
небезпечні об’єкти які вороги залишили по собі на нашій землі.

Станом на третій місяць війни, за інформацією від ДСНС, близько половини території України потребує розмінування через значну кількість боєприпасів залишених окупантами. Зважаючи на цю інформацію, цивільне населення залишається в небезпеці через можливість наткнутись на вибухонебезпечний об’єкт.

З метою захистити громадян та попередити про потенційну небезпеку, яку становлять вибухонебезпечні предмети було реалізовано застосунок MineFree, в розробці якого Quantum і взяв участь. Застосунок дозволяє повідомляти ДСНС про розташування підозрілих об’єктів на території України. Для цього користувачу необхідно пройти реєстрацію в додатку та мати доступ до мобільного інтернету. Він також може переглядати мапу з розташуванням потенційно небезпечних об’єктів та ознайомитись зі списком предметів, що становлять небезпеку.

Додаток також буде поповнюватись матеріалами щодо безпечного поводження з підозрілими предметами знайденими на території України. Quantum вдячний Державній службі України з надзвичайних ситуацій та партнерам за можливість зробити свій внесок у розвиток проєкту, що має на меті захист та попередження жертв серед цивільного населення внаслідок взаємодії з небезпечними предметами залишеними окупантами.

Корисні посилання

Завантажити застосунок:

 App Store

Google Play

Знайти додаткову інформацію на minefree.info.

Читайте більше

Раніше, Quantum також допомогли Британській армії з відстеженням розташування підозрілих об’єктів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Quantum курс з Data Engineering

Коментарі