Компанія Quantum підтримала Центр реабілітації «Право вибору» для дітей з особливостями та членів їхніх сімей

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Цього року ми вирішили зробити наше перше новорічне диво та здійснити мрії найменших – діток із харківського Центру реабілітації «Право вибору».

Усі мріють про новорічне диво. І нашою основною місією було показати, що добрі речі можливі. Що люди готові один одного підтримати та прийти на допомогу. І цілі можна досягти там, де в них вірять і до них йдуть.

Для нас важливо розповісти про Центр «Право вибору», як місце, де фахівці створюють простір і можливості для людей з особливостями. Чим більше організацій дізнаються про Центр, тим більше здорових та дивовижних людей побачить наш світ у найближчому майбутньому.


Як все починалося

Наша IT-спеціалістка Тетяна напередодні нового року познайомилася з директором Центру та з’ясувала, що діти, викладачі та сама організація потребує різної фінансової допомоги: придбання освітніх матеріалів, матеріалів для розвитку моторики рук, а головне – потрібна допомога у друку та видавництві книг.

Вона поділилася цим з усією компанією і ми одразу почали діяти.

На прохання директора Центру Валентини Антонівни компанія Quantum виявилася причетною до друку та видавництва книг шрифтом Брайля для діток із проблемами зору з усієї України. А також ми порадували всіх учнів центру подарунками та познайомилися з чудовими педагогами та реабілітологами, які щодня крок за кроком йдуть до того, щоб допомогти діткам з особливостями бути частиною суспільства однолітків.


Що ми знаємо зараз

За 10 років існування в центру було багато досягнень.

Одними з головних напрямків роботи Центру є психолого-педагогічна реабілітація дітей з особливостями, що виявляються у ранньому віці, а також створення інноваційних соціальних проєктів для Харківського регіону та усієї України.

Наприклад, Центр брав участь у створенні проєкту Української системи дистанційного навчання для людей з обмеженими фізичними можливостями.
Ще Центр реалізував школу батьківської майстерності для сімей, які виховують незрячих дітей раннього та дошкільного віку.

На базі Центру є поліграфія та висококваліфіковані фахівці, завдяки яким є можливість самостійно друкувати подібні книги та передавати їх таким же організаціям по всій країні.

Центр має необхідний потенціал для реабілітації діток з особливостями та реалізації проєктів. Але будь-якій ініціативі та будь-якій справі потрібні соратники.

Ми запрошуємо всіх, кому відгукнулися наші слова, допомогти центру та його прихильникам. Приїхати до співробітників Центру і послухати дивовижні історії, підтримати їх ініціативи та побачити як насправді слова перетворюють на крапки на аркуші, а потім на дивовижні картини світу.


Про компанію

Quantum — міжнародна ІТ-компанія з нішевою експертизою в Data Analytics та талановитими інженерами в українських R&D офісах, здатністю постачати готові до використання рішення. Працюємо з софтверними компаніями та стартапами в США, Ізраїлі та Європі.

Рекомендовані матеріали

  1. Quantum
  2. Quantum курс з Data Engineering

Коментарі