Презентація ІТ-спеціальностей в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

Презентація ІТ-спеціальностей в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова. Лайфхаки до вступу від експертів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Дорогі абітурієнти, ви вже на фінішній прямій перед вступом до омріяного ЗВО! Проте залишилося ще трішки часу для того, щоб обрати спеціальність, яка підійде саме вам. Kharkiv IT Cluster разом з ХНУМГ ім. О. М. Бекетова вам у цьому допоможуть!

5 липня 2022 року пройшла зустріч «Поступай в ХА.  ХНУМГ ім О.М. Бекетова та його IT-спеціальності».

Презентація ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

Тетяна Малиніна, проректор з науково-педагогічної роботи ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, доктор філософії, розказала майбутнім студентам історію університету. А також ознайомила із перебігом навчання у дистанційному форматі та про підготовчими курсами та лайфхаками до вступу:

«За новими правилами, у цьому році надається до 10 балів слухачам підготовчих курсів із предметів для складання НМТ, а також творчого конкурсу. Крім того, сьогодні надзвичайно важливе значення має мотиваційний лист, у якому абітурієнт має вказати, як він готувався до вступу, які навики він вже має для цієї спеціальності. Велика перевага для приймальної комісії буде участь у заходах, що відбувалися у рамках університету», — ділиться Тетяна.

Квота-2

Віталій Воронько, відповідальний секретар приймальної комісії, відповідав на питання, яке задають найчастіше – квота-2. Учасники дізнались усі нюанси того, які привілеї вона дає при вступі, хто має на неї право, яким документом вона підтверджується.

Хочеш дізнатися більше про квоту? Переходь за посиланням і дивись запис зустрічі.

Поступай в ХА. ХНУМГ ім О.М. Бекетова та його IT-спеціальності

Актуальність IT-освіти

Ігор Білецький, директор ННІ ЕІТІ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, кандидат технічних наук, представив, яких спеціалістів готує інститут, а також IT-спеціальності, поділився статистикою та про інститут у цифрах.

«Ми живемо у час, коли IT-спеціалізація – це обов’язкові навички інженерної підготовки. Ми намагаємося кожному студенту дати практичні навички, а також допомагаємо із працевлаштуванням у компаніях, з якими співпрацюємо», — наголошує Ігор Білецький.

Для кого підійде IT-освіта в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

Наталія Доценко, професор кафедри управління проєктами в міському господарстві і будівництві ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, доктор технічних наук, доцент, презентувала спеціальність 122 «Комп’ютерні науки» ОП «Комп’ютерні науки. Управління проєктами». Наталія презентувала переваги навчання на кафедрі, а також  те, ким можна працювати після навчання та яку заробітну плату отримувати:

«Якщо ви хочете навчитися працювати зі стейкхолдерами, вирішувати проблеми, а не тільки фіксувати їх наявність, домовлятися з людьми, працювати в команді, а також управляти якістю та ризиками у проєктах, то освітня програма Управління проєктами саме для вас!».

Презентація спеціальностей

Сергій Планковський, завідувач кафедри АКІТ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, доктор технічних наук, професор, презентував відео-візитку кафедри, розповів переваги навчання на 151 спеціальності та про те, що буде затребувано після війни.

«Ми чекаємо на вас навчатися та працювати з найсучаснішим обладнанням із можливістю отримання дуальної освіти з оплачуваним працевлаштуванням і можливістю навчання закордоном», закликає Сергій.

Володимир Бредіхін, доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, кандидат технічних наук, доцент, розповів про те, чим відрізняються спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» та 126 «Інформаційні системи і технології»:

«Отримуючи 122 спеціальність, ви маєте можливість стати бізнес-аналітиком, системним адміністратором, веб-дизайнером, веб-програмістом, фахівцем з оптимізації бізнес-процесів і проєктувальником інформаційних систем. А за умови отримання диплому за 126 спеціальністю, ви зможете працювати тестувальником, розробником, керівником проєктів, системним та програмним архітектором».

У кінці зустрічі викладачі поділилися стандартами навчання та охоче запросили вступати до ХНУМГ ім О.М. Бекетова.

Дізналася детальніше у записі на нашому YouTube каналі:

Дізнатися детальніше 

Kharkiv IT Cluster бажає абітурієнтам успіхів у складанні НМТ та вступу до омріяного закладу вищої освіти!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. HURMA
  2. Amazon_Kharkiv IT Cluster
  3. Особливості вступної компанії від НТУ "ХПІ"
  4. дуальна освіта в НТУ «ХПІ»

Коментарі