Особливості вступної компанії від НТУ "ХПІ"

🔥​​ Як відбулася зустріч Поступай в ХА разом з НТУ «ХПІ»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

25 травня 2022 року Kharkiv IT Cluster разом із НТУ «ХПІ» провів зустріч «Поступай в ХА: як обрати свою спеціальність в IT»

Сергій Петров, відповідальний секретар центральної приймальної комісії НТУ «ХПІ»‎ розповів студентам про особливості вступу цьогоріч, як зареєструватися на НМТ та формулу розрахунку конкурсного балу, коефіцієнти, бонуси та квоти. Як можуть скласти іспит абітурієнти з окупованих територій, як вступити на бюджет та основні етапи вступу.

Обов’язково переходьте за посиланням на YouTube, щоб ознайомитися більш детально.

Переглянути запис на YouTube

«Приймальна комісія НТУ «ХПІ» буде працювати не тільки в Харкові, а ще й в Полтаві та місті Чернівці. Ми маємо надію, що ви подасте документи в наш університет і вступите на бюджет», — надихає абітурієнтів Сергій Петров.

Олексій Ларін, директор навчально-наукового інституту комп’ютерного моделювання, прикладної фізики та математики в НТУ «ХПІ» познайомив зі словником абітурієнтів зв’язавши терміни із презентацією спеціальностей та освітніх програм, пояснив чим відрізняються ці поняття, що за чим обирати та як правильно для себе визначити найкращу професію.

«Спочатку обираємо напрям, потім спеціальність, шифр який по всій Україні однаковий та освітню програму. Пам’ятайте, що освітня програма повинна показувати унікальність та мати свій фокус», — підсумував доповідь Олексій Ларін.

Максим Закаблук, координатор освітніх програм в Kharkiv IT Cluster презентував Портал для абітурієнтів, у якому об’єднались усі ЗВО Харкова для того, щоб допомогти обрати спеціальність та освітню програму.

Перейти на Портал абітурієнта

«В одному місті об’єднано всю важливу інформацію, посилання узгоджувались із кожним університетом, тому ви можете на одному ресурсі знайти відповідь на будь-яке питання», — каже Максим Закаблук.

У кінці зустрічі Сергій Петров та Олексій Ларін охоче відповіли на питання від абітурієнтів: що таке регіональний коефіцієнт, як правильно розставити пріоритети та скільки бюджетних місць виділено на певні спеціальності та чи можливо поступившись на контракт перевестись на бюджет.

😉 Kharkiv IT Cluster та НТУ «ХПІ» бажають тобі зробити правильний вибір майбутньої професії та успіхів у складанні НМТ!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної компанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Parents2IT. Відповіді про вступ, перші кроки та кар'єру в ІТ
  2. motivatsіjnij-list-2022

Коментарі