дуальна освіта в НТУ «ХПІ»

🚀 Як ефективно вчитись і працювати одночасно: коротко про дуальну освіту в НТУ «ХПІ»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

23 червня Kharkiv IT Cluster спільно з НТУ «ХПІ» та глобальною ІТ-компанією SoftServe провели зустріч «Поступай в Ха: Реальна дуальна освіта в Харкові – що це для студента?». Як працює дуально освіта для Харкова під час війни – розповіли Ольга Шаповал, Олексій Ларін і В’ячеслав Лаптєв.

Переваги дуальної освіти

Олексій Ларін, директор Навчально-наукового інституту комп’ютерного моделювання, прикладної фізики та математики НТУ «ХПІ» (ІКМ) розповів, якою буде дуальна освіта у «ХПІ» разом із SoftServe і які переваги дуальної освіти є в сучасних умовах. А також розкрив актуальні питання кожного студента про те, як ефективно поєднати роботу і навчання, як одночасно отримувати й теоретичні й практичні знання.

Обов’язково переходьте за посиланням на YouTube, щоб ознайомитися більш детально.

Подивитись запис зустрічі

«Дуальна освіта – це про партнерство між університетом, студентом і ІТ-компанією. Разом із SoftServe ми змогли втілити цю програму. На перетині цього партнерства формується нова програма з елементами дуальної форми організації навчального процесу, яка дозволяє поєднувати освіту разом з роботою. Це величезна програма, яку ми змогли утиліти з ІТ-компанією SoftServe та яка дає студентам купу переваг», — запевняє Олексій Ларін.

image_2022-06-27_13-36-12-min-414x233 🚀 Як ефективно вчитись і працювати одночасно: коротко про дуальну освіту в НТУ «ХПІ»

В’ячеслав Лаптєв, Talent Acceleration Center Manager, SoftServe, Doctor of Science, розповів, як на практиці буде реалізована організація дуальної освіти зі сторони компанії і представив road map програми в НТУ «ХПІ» разом із SoftServe:

«У компанії SoftServe понад 10 000 проєктів, з них одночасно реалізується понад 1000. Усі вони різні й потребують використання різних практичних навичок, які не освоїш за допомогою курсу на ютубі або одними лише лекціями. Для того, щоб бути ефективним і успішним на таких проєктах, ми й створюємо цю систему дуальної освіти. Вона дає змогу будувати фундамент на першому та другому курсах за рахунок базових дисциплін і спілкуватися із представниками бізнесу, які розкажуть про всі цикли проєкту зсередини.

Починаючи вже з третього курсу людина є частиною бізнесу. Вона вже є частиною компанії SoftServe і частиною проєктної команди. Завдяки цьому офіційно отримує практичний досвід, доповнюючи своє резюме цікавими проєктами. Паралельно з цим студент продовжує навчатись і розвиватись, бо ІТ – це про навчання протягом усього життя».

image_2022-06-27_13-36-35-min-414x233 🚀 Як ефективно вчитись і працювати одночасно: коротко про дуальну освіту в НТУ «ХПІ»

Переваги харківських ЗВО

Ольга Шаповал, виконавча директорка у Kharkiv IT Cluster, вкотре підкреслила важливість вищої освіти для айтівця і презентувала оновлений Портал абітурієнта. У ньому об’єднались усі ЗВО Харкова для того, щоб допомогти обрати спеціальність та освітню програму.

Також Ольга наголосила на питанні організації безпечного навчального процесу у 2022 року в Харкові:

«З одного боку ніхто не знає, що буде у вересні. Але як і ІТ-індустрія, так і якісні університети готові до будь-якого сценарію. Тобто, навіть, якщо ЗВО будуть дистанційно починати освітній процес, у них все одно вже є люди, цифрова інфраструктура, напрацьовані практики. Є і партнери з боку ІТ-бізнесу, які звикли працювати онлайн. Ми не можемо бути впевненими у гарантованій безпеці, знаходячись у будь-якому місті України, але ми точно знаємо, що в Харкові процес навчальний буде стартувати за допомогою ІТ-компаній і Kharkiv IT Cluster».

Наприкінці зустрічі Валерій Лаптєв та Олексій Ларін надали ґрунтовані відповіді на всі турбуючі питання абітурієнтів.

Більше 50 учасників відвідало захід! Kharkiv IT Cluster та НТУ «ХПІ» разом SoftServe бажають абітурієнтам зробити правильний вибір майбутньої професії та успіхів у складанні НМТ!

Скоріш реєструйся за посиланням на нову зустріч «Поступай в ХА: особливості вступу до «ХАІ», яка відбудеться 30.06 о 16:00:

Зареєструватись

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Куди поступити, щоб стати Data Scientist, Data Analyst та Business Analyst?
  2. Особливості вступної компанії від НТУ "ХПІ"

Коментарі