Підбірка онлайн-шкіл України від kharkiv IT Cluster

Підбірка онлайн-шкіл України від Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Онлайн-освіта набуває неймовірної актуальності й важливості сьогодні. Ми знаємо, як важко вибрати школу для дистанційного навчання для дитини. Саме тому Kharkiv IT Cluster підготував добірку кращих онлайн-шкіл України.

Honey Academy

Харківський ліцей, що дуже стрімко розвивається в напрямках дитячої освіти. Усі педагоги мають великий досвід праці з дітьми й багато хто є кандидатами наук з досвідом праці в міжнародних проєктах. Важливо й те, що з дітьми працює кваліфікований психолог.  Окрім базових академічних знань, Honey Academy пропонує різноманітний спектр додаткових занять. Серед них є заняття для наймолодших, підготовка до школи, багатопрофільні гуртки, інклюзивні заняття, підготовка до ЗНО й тощо. 

Unicorn School

Це дистанційна школа, де ваша дитина може навчатись у форматі комп’ютерної онлайн-гри. Можна самостійно вибрати предмети для вивчення та визначити скільки часу знадобиться для їх опанування. Уроки проводяться з викладачем у реальному часі, проте весь навчальний процес гейміфікований. 

Optima School

Онлайн-школа, де можна навчатися за індивідуальним графіком незалежно від того, де знаходиться ваша дитина. Після зарахування до школи учень отримує доступ до особистого кабінету, де він бачить лише свої результати та перелік предметів.  Інтерактивні уроки, на яких учні працюють з медіа-ресурсами й отримують практичні знання й навички, розробляють і проводять досвідчені вчителі. Це школа, яка знає, як в умовах дистанційного навчання організувати соціалізацію для учнів. 

Grand-Expo School

Сучасна мобільна школа, у якій проходять інтенсивні онлайн-заняття. Уроки в школі розпочинаються о 10:00. Формат занять різноманітний. Досвідчені вчителі готують для учнів цікаві дебати, дискусії, практикуми, лабораторні роботи й конференції.  Важливим є те, що діти не проводять біля екранів дуже багато часу. Також у Grand-Expo School є власна освітня дослідна лабораторія.

 

Дистанційне навчання справжній виклик, але ми впевнені, що для цих шкіл це точно не проблема!
Обирайте круту онлайн-школу та забезпечте своїй дитині якісну освіту.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Особливості вступної компанії від НТУ "ХПІ"

Коментарі