Поступай в Ха: поради абітурієнтам

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Минулого тижня завершилась серія вебінарів від Kharkiv IT Cluster для батьків абітурієнтів. Під час зустрічі спікери не тільки розповіли про власний досвід переїзду до великого міста, а ще й дали декілька цінних порад для абітурієнтів та їхніх батьків, які вам точно знадобляться у виборі ВНЗ і професії. 

Команда Kharkiv IT Cluster вважає, що такі поради варті окремого посту, адже саме вони допоможуть не помилитися в майбутньому і зробити правильний вибір.

advice-480x480 Поступай в Ха: поради абітурієнтам

ТОП-3 порад від IT-спеціалістів: 

  1. Не обмежуйте вибір 2-3 професіями, які були популярними раніше. Світ змінюється дуже швидко, і разом з цим з’являється безліч можливостей спробувати себе в різних напрямках. Підліткам легше освоїти нову професію, напрямок, бо вони всі зараз ростуть у цих змінах і вміють тонко відчувати тенденції та сучасний темп життя. 
  2. Навчання у ВНЗ корисне, але є багато інших методів навчитися тому, що подобається. ВНЗ надають багато корисної базової інформації для майбутніх спеціалістів, проте не варто заперечувати корисність альтернативних форм навчання. Відвідування курсів, тренінгів, вебінарів ніколи не будуть зайвими, а тільки стануть у нагоді.
  3. Раніше почнеш — раніше досягнеш успіху. У сучасному світі вікових кордонів і обмежень стало значно менше, аніж 10 років тому. Якщо ти маєш хист, творче мислення, запал, генеруєш безліч цікавих ідей, то впевнено можеш іти на співбесіду до компанії мрії. Головне — не боятися! 

advice-480x480 Поступай в Ха: поради абітурієнтам

Kharkiv IT Cluster сподівається, що поради були для вас корисними й ви прислухатиметеся до них! 

Слідкуйте за нашими івентами та дізнавайтесь про все першими! 

Коментарі