Новини від IT Loyalty

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Спека тимчасово відступила, а тим часом програма лояльності Харківського IT Кластеру зігріває користувачів новими бонусами.

Напередодні Дня знань мережа магазинів Антошка дарує знижки на одяг для школярів. Від OnTaxi в розділі “купони” є бонуси як для постійних клієнтів сервісу, так і тих, хто тільки планує ним скористатися.

Зручна навігація, неонове підсвічування та high-tech оформлення інтерфейсу – це те, над чим попрацювали дизайнери та розробники. Купонів стає більше, але знайти потрібний дуже просто. Зайшов в особисті повідомлення, зацікавився купоном, натиснув на кнопку – і він підсвічується зеленою рамкою. Крім цього купони відсортовані за датою і зберігаються навіть в оффлайн режимі.

Цифрова система лояльності IT Loyalty від Kharkiv IT Cluster – це індикатор рівня технологічності Харкова, вона є повністю віртуальною, не має фізичних носіїв і продумана до найменших деталей.

Функціонал мобільних додатків програми – це ще й інтерактивна платформа для заходів та розіграшів. Так під час концерту IT Bands Jam 102 особи встановили на телефон додаток, а 136 взяли участь в розіграші призів від партнерів івенту.

Над створенням платформи працюють команди Kharkiv IT Cluster і ITOMYCH Studio.

З IT Loyalty від Kharkiv IT Cluster Харків розвивається як високотехнологічне місто майбутнього.

Стежити за новинами можна на Facebook сторінці проекту.

Коментарі